En Kullanışlı 12 Android Uygulaması | İnceleme

/ 30 Ocak 2019 / / yorumsuz
En Kullanışlı 12 Android Uygulaması | İnceleme

Akıllı telefonlar hayatımıza girdi gireli birçok uygulama da dikkat çekmeye başladı. Özellikle en kullanışlı 12 android uygulama kullanıcıların telefonlarında olmazsa olmaz hale geldi. Özellikle iletişim ve eğlence konusunda akıllı telefonlarından yararlanmak isteyenler, android uygulamalarla birçok konuda pratik bir kullanım sağlıyor.

Gençlerin akıllı telefonlarla sosyalleşmeleri, arkadaş ortamları, iş ya da okul hayatlarında gruplar kurarak iletişim kurması bu nimetin akıllıca kullanılmasını sağladı. Akıllı telefon ve uygulamalar söz konusu olduğunda sınırsız seçenek aklımıza gelir.

Fotoğraf düzenleyiciler, montaj uygulamaları ve benzer birçok uygulama sayesinde keyifli hale getireceğiniz bu cihazlarla mucizeler yaratabilirsiniz. Bu uygulamalar nelerdir, hangi uygulamalar ilginizi çekecek şekildedir inceledik.

WhatsApp

Önce mesajlaşma konusunda faaliyet gösteren WhatsApp sonraları da görüntülü konuşma ve web aramalarıyla iletişime yeni boyutlar kazandırdı. Ses kaydedip gönderme, dosya paylaşma, smiley gönderme gibi birçok özelliği gençlerin ilgisini çekti. Mutlaka akıllı telefonlara indirilmesi gereken uygulamalar arasındadır.

Google Play Music

Müzik dinlemeyi seven kişiler için Google play müzik uygulaması da çok güzel. Birçok sanatçının ücretsiz şarkılarını dinleme şansına sahip olacağınız uygulama kısa sürede indirilebilir. Genelde indirilen uygulamalar arasında silinmeyen bu uygulama son derece önemlidir.

Navbar Weather

Hava durumunu takip etmeden evden çıkmayanlardansanız, navbar weather uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 48 saat için yağmur durumu, basınç, nem, bulutluluk oranı ve rüzgar verilerini takip etmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

McAfee Mobil Güvenlik

McAfee masaüstünde kurulu bir anti virüs programına ihtiyaç duyanlar için oldukça idealdir. Cep telefonuna koruma sağlayan bu özellik virüslere karşı koruyucu bir etki gösterecektir. Telefonunuz çalınsa bile telefonunuza ulaşmak isteyen kişilerin verilerinizi görmesini önleyebilirsiniz.

Crackle

Crackle uygulaması sayesinde Tv ve filmleri izleyebilirsiniz. Amazon, Netflix gibi içerikleri güncellenmesi nedeniyle çok sık tercih edilen bir uygulamadır. Memnun kalacağınız birçok uygulama sayesinde akıllı telefonunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Instagram

Fotoğraf ve video paylaşmayı seviyorsanız en popüler uygulamalardan biri olan instagram da akıllı telefonunuzda olması gereken uygulamalardan. Videolar, hikayeler ve beğeni kazanan birçok ürün paylaşmak isterseniz, bu uygulamayı indirebilirsiniz.