Zombieland Double Tap Filmi Fragmanı | Konusu Ve Hakkında

/ 6 Eylül 2019 / / yorumsuz
Zombieland Double Tap Filmi Fragmanı | Konusu Ve Hakkında

Zombi ve korku filmleri klasmanında kuşkusuz izleyicilerin aklına ilk gelen filmlerden birisi Zombieland olmuştur. Bu defa 2019 yılına ait olarak serinin devam filmi olarak kabul edilen Zombieland: Double Tap olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Serinin 2. filminde bu defa yine zombilere karşı hayatta kalmak adına mücadele verecen olan Columbus ve arkadaşları sizlerle! Filmde ana karakterlerde yer alan dörtlüyü Beyaz Saray’a taşınırken izleyeceğiz. Geçmiş olan 10 yıl boyunca farklı evlerde kalan ekip, en sonunda en iyi ev olan Beyaz Saray’da karar kılıyor ve bu süre içerisinde de zombiler giderek evrim geçiriyor ve de farklı türklere ayrılıyorlar. Ekibe en çok sorun yaratacak türdeki zombi ise daha zeki, daha güçlü ve daha hızlı olarak karşımıza çıkıyor. Bu zombi türünün adı ise T-800 zombileri olmaktadır.

Zombieland Double Tap Filmi Hakkında

Tüm izleyicilerin merakla beklediği Zombieland: Tap yönetmenliğini yine ilk filmde olduğu gibi Ruben Fleischer yapmaktadır. Ruben Fleischer daha önce 30 Minutes or Less, Gangster Squad ve Venom: Zehirli Öfke gibi filmler ile ses getirmişti. Serinin ilk filmi olan Zombieland filminden tam 10 yıl sonra film ekibi film serisini tekrardan canlandırmayı hedefliyor.

Filmin başrolleri ise 10 yıl sonra yine aynı kalıyor. Film kadrosunda oyuncu rollerinde; Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson ve Abigail Breslin gibi oldukça ünlü isimler yer alıyor.

Zombieland filmi 102 milyon dolar ile gişe hasılatı toplamıştı ve oldukça popüler olan bir film haline gelmiştir. Serinin devam filmi olan Zombieland 2: Double Tap ise ülkemizde 7 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecektir.

Zombieland 2 Yazar Görüşü

Serinin ilk filmi olan Zombieland oldukça fazla ses getiren bir film olmuştu. Aynı ekip bu defa 10 yıl sonra iddialı bir yapım ile Zombieland 2 ya da Zombieland: Double Tap adıyla vizyonlara geri dönüyor. Şimdiden izleyici kitlesinin bir hayli fazla olacağını ve izlenmeye değer bir film olacağını düşünüyoruz. Korku ve zombi tarzında filmlere ilgi duyanların mutlaka izlemesini tavsiye ediyoruz.

Zombieland Double Tap Film Fragmanı İzle: