The Operative 2019 Operatif Filmin Konusu Fragmanı izle

/ 16 Temmuz 2019 / 318 / yorumsuz
The Operative 2019 Operatif Filmin Konusu Fragmanı izle

İran ile İsrail arasındaki nükleer kriz ve casusluğun beyaz perdeye de uyarlandığı The Operative, son zamanların en mükemmel uzun metrajlı sinema filmlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Jerusalem (Kudüs), Almanya ve Tahran arasındaki diplomatik üçgende casusluğun ve politik adımların gölgesinde kalan bir ajanın hayatının betimlendiği film, sizi sıradışı bir aksiyon ve gerilime davet ediyor. Yuval Adler imzası taşıyan filmin başrolünü Rachel karakteri ile Alman sinema oyuncusu Diane Kruger üstlenirken, filmin diğer oyuncuları ise; Martin Freeman (Thomas Hirch), Cas Anvar (Farhad), Werner Daehn (Roska), Rotem Keinan (Daniel), Hadi Khanjanpour (E-Store kurucusu), Ohad Knoller (Stephen) ve Vladimir Friedman, Yoav Levi, Yohanan Herson, Kate Nichols, Daniel Wandelt, Julia Schneider, Gal Friedman, Yaakov Zada Daniel gibi güçlü figürlerdir.
Yuval Adlerin, 4. Beyaz perde filmi olarak sunulacak The Operative, drama, aksiyon ve gerilim adına harika izlenimler yaratacak bir film. 11 Kasım 2019’da sinemaseverler ile buluşmayı bekleyen filmin, Avrupa ve Amerika ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de prodüktörlere servis edilmesi bekleniyor. İngilizce, Almanca, İbranice ve Farsça olarak orijinal dillerin kullanıldığı film, Türkçe dublaj ile hedef kitleyle buluşacak. Filmin senaristi ise yine yönetmenliğini üstlenen Yuval Adler…

The Operative Filmin Konusu

Londra’da babasının cenazesinin hemen ardından sır bir şekilde kayıplara karışan Rachel (Diane Kruger), Mossad adına İran’ın nükleer projesine sızmak ve bilgileri istihbarat üssüne ulaştırmakla görevli derin devlet ajanıdır. Bu sırada, ailesinin ve sevdiklerinin birer birer kaçırıldığına ve bir kısmının öldürülmesine sessiz çığlıklarla karşılık veren Rachel’in, duygu dolu sahneleri drama anlamında önemli atraksiyonlardan. Rachel, nükleer sızıntı ve sistemin tıkanması için İran nükleer tesislerine ulaşmak ve burada bazı provokasyonlar gerçekleştirmek için güçlü ve etkili planlar yapmaktadır. İran ve Pakistanlı güvenlik güçlerinin eline geçse de Rachel’in her zaman görünmeyen bir kurtarıcısı olmuştur. Bu da yine Alman ve İsrail adına casusluk yapan ama bunu Rachel’in dahi bilmediği ve filmde sadece yazılımcı olarak kendini tanıtan Martin Freeman (Thomas Hirch)olmuştur.
Bakalım, Rachel, istediği bilgileri Mossad’a ulaştırabilecek mi ve İran nükleer tesislerini mha etmeyi başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Rachel’in özel hayatını ve sıradışı casusluk faaliyetlerini beyaz perdede izlemek için 11 Kasım’ı beklemeniz gerekecek.

The Operative Filmin Fragmanı: TRAİLER