The Kitchen – Mutfak 2019 Filmin Konusu ve Fragmanı izle

/ 27 Mayıs 2019 / 197 / yorumsuz
The Kitchen – Mutfak 2019 Filmin Konusu ve Fragmanı izle

Ollie Masters ve Ming Doyle’un yazmış olduğu çizgi roman serisinden yararlanılarak beyaz perdede izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan The Kitchen pek çok farklı konu içeriğine de ev sahipliği yapacak bir yapım olarak görülüyor. Gerilimi, aksiyonu, dramı ve adrenalini aynı potada eritmeyi başaran ve bu yönü ile de izleyicilerin ilgisini çekmeyi hedefleyen yapımın oyuncu kadrosu da göze çarpar nitelikte.

Öyle ki klasik isimlerin yanı sıra biraz daha arka plana yönelmiş olan yapımın yeri gelmişken karakterlerine de kısa bir göz gezdirelim. Melissa McCarthy, Tiffany Haddish, Elisabeth Moss gibi oyuncuları aynı çatı altında buluşturmayı başaran yapımda roller de oldukça homojenik bir şekilde dağılacak gibi. Melissa McCarhy yapımda kadınların lideri olan bir anneyi, Tiffany Haddish öldürmekten asla vazgeçmeyen ve amaçları uğruna gözünü kırpmayan bir katili ve Moss ise istismarları ile nam salmış bir kocanın utangaç ve çekingen karısına can veriyor.

Konusu

FBI bilindiği gibi Amerika’nın en önemli güvenlik birimlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu sefer taş hiç beklemedikleri bir yerden geliyor. Mafya babalarının ve mensup oldukları çetelerin üyelerinin yakalanmasının hemen ardından ortaya çıkan kadınlar beraber bir ruhu da ortaya koymayı hedefliyorlar.

Kocalarından boşalan görevleri kendi sorumlulukları ile beraber yansıtmayı başaran bu kadınların üç tanesi yukarda saymış olduğumuz gibi oldukça ön planda. Dolayısı ile bu kadınların amaçları uğruna yapmış oldukları hemen her olgu da farklı kimliklerin belirlenmesinde ana rol oynayan etmenler arasında olacak. Mafya işlerinin devir alınması ve daha sonrasında yaşanacak hemen her olay muhtemelen beyaz perdeye kitlenmemizin de en önemli anahtarı.

Vizyon Tarihi

Andrea Berloff’un yönetmen koltuğunda oturduğu ve Amerikan yapımı bir aksiyon olarak izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan The Kitchen sonbahar mevsimine damga vuracak bir nitelikte olduğunu da gerek konusu gerek oyuncu kadrosu ile kanıtlıyor.

27 Eylül 2019’da sinemaseverler ile buluşacak olan yapımın bu kadar merak edilmesinin altında kusursuz senaryosunun ve kurgusunun olduğu da konuşulan konular arasında başı çekiyor.

FRAGMANI İZLE: