Terminatör Kara Kader Filmin Konusu Ve Fragmanı

/ 21 Temmuz 2019 / 211 / yorumsuz
Terminatör Kara Kader Filmin Konusu Ve Fragmanı

Tim Miller imzalı yepyeni bir Terminatör filmi Kara Kader, sinemaseverlerle buluşmayı bekliyor. Terminatör klasiğinin son halkası Kara Kader’de yaşlanan robotun insana dönüşümü için artık geri sayım başlayacak gibi görünüyor. Zira Arnold Schwarzenegger’in son filmi olma niteliği taşıyan bu film, artık Arnold Schwarzenegger ile jübilesini yapacak gibi görünüyor.

Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’un bulunduğu serinin son filmi Terminatör: Kara Kader’de oyuncu kadrosu bayağı kalabalık. Son yılların yükselen Hollywood yıldızlarına yer verilen filmde, Mackenzie Davis, Linda Hamilton, Steven Cree, Natalia Reyes gibi oyuncuların yanı sıra; Diego Boneta, Gabriel Luna gibi ithal oyuncular da yer alıyor. Bu sayede film, sadece ABD değil, birçok ülkeden de yıldız sinema oyuncularını beyaz perdede buluşturmuş oldu.

Kasım 2019’da vizyona girmeyi bekleyen Terminatör: Kara Kader, şimdiden Arnold Schwarzenegger ve Terminatör tutkunlarının heyecanlı bekleyişine tanıklık ediyor. 1 Kasım’da ABD ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de sinemaseverler ile buluşacak filmin son serisi için şimdiden yerinizi ayırtın! 20th Century Fox stüdyolarında geliştirilen ve yapımı üstlenen filmin Türkiye’deki dağıtıcısı ise TME (THE MOMENTS ENTERTAİNMENT) olacak. Film, Türkiye’de gösterime 1000’in üzerinde sinema salonu ile sunulacak.

Filmin Konusu

Son zamanların en uzun soluklu aksiyon ve gerilim filmlerinden Terminatör’ün son halkası Terminatör: Kara Kader, serinin diğer filmlerinin aksine kadın başrol oyuncularının ağırlıkta olduğu bir film. Arnold Schwarzenegger’in dişi versiyonu Linda Hamilton’un canlandırdığı Sarah Conor, Arnold Schwarzenegger ile birlikte yeteneklerini ve güçlerini konuşturacak. Yer yer başrolde Sarah Conor mu var diye kendimizi alamadığımız ve Arnold Schwarzenegger’in kimi zaman 2.plana atıldığını düşündüğümüz filmde, Fragman’ın buna neden olduğunu düşünmek istiyoruz. Zira Arnold Schwarzenegger her zaman gerçek bir kahraman ve gerçek bir “Terminatör”.

Film’de her zaman olduğu gibi Terminatör, koruyucu gömleğini giyerek kahramanlığa soyunmakta. Bu arada en büyük yardımcısı hiç kuşkusuz Sarah Conor olacak. Dünya’nın başına felaket açmak isteyen yaratıklar ve robotlar ile savaşmak ve gezegeni korumak için görevli bu iki kahraman bakalım gerçekten de Gezegeni bu yaratıklara karşı koruyabilecek mi? Hep birlikte 1 Kasım’da göreceğiz…

Fragmanı izle: