Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Fragmanı İzle Konusu Hakkında Bilgi

/ 6 Nisan 2019 / / 1 Yorum
Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Fragmanı İzle Konusu Hakkında Bilgi

Man In Black, Türkçe ifade ile Siyah Giyen Adamlar, en etkileyici uzaylı filmlerinden birisi olarak kabul edilmekteydi. Bu serinin devamı niteliğinde olan 4.film Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (Man In Black International), serinin ilk filmlerindeki başarıyı yakalamaya çalışacak. Yine dünyaya saldıran uzaylılar konu alınırken, film kadrosu neredeyse tamamen yenilenmiş durumda. Siyah Giyen Adamlar denildiği zaman akla gelen Will Smith, bu filmde yer almıyor. Onun yerine başrolde Chris Hemsworth ve Tessa Thompson bulunuyor. Bu ikiliye usta oyuncu Liam Neeson başta olmak üzere Rebecca Ferguson, Emma Thompson gibi isimler eşlik ediyor.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit filminin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray bulunurken, film yapımcılığını ise Laurie MacDonald ve  Walter F. Parkes üstleniyor. Serinin 4.filminin senaryosu ise Matt Holloway ve Art Marcum tarafından yazıldı.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Bilgi

Siyah Giyen Adamlar 4 adıyla da bilinen bu filmde, MIB ekibi içinde yaşanan bir sorun konu alınıyor. Londra’daki merkez ofiste bir casus olduğundan şüpheleniliyor ve uzaylılarla mücadele için ekibe yeni bir eleman alınıyor. Yeni eleman (Tessa Thompson) ile Chris Hemsworth bir ekip oluşturarak uzaylılarla mücadele etmeye başlıyor.

Siyah Giyen Adamlar, fantastik bir bilim kurgu olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek konusu, gerekse de filmde kullanılan görsel efektler, izleyicilerin büyük beğenisini çekmektedir. Oyuncu kalitesinin de üst seviyede olmasından dolayı, izleyicileri yine keyifli bir filmin beklediğini söyleyebiliriz.

Siyah Giyen Adamlar 4 Konusu

Serinin diğer filmlerinde rol alan Will Smith’in en önemli özelliklerinden birisi sempatik olmasıydı. Bu sempatikliği filmin her anında hissediliyor ve her ne kadar dünyayı kurtarma gibi ciddi bir görev yapılsa da izleyicileri zaman zaman güldüren komiklikler de görülüyordu. Serinin son filminde de bu özellik korunmaya çalışılmış ve başroldeki kahramanlarımız, sempatiklikleri ile Smith’in yerini doldurmuşlar gibi görünüyor.

İzleyicilerin heyecanla beklediği bu özel yapım, 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek. İngilizce olarak yayınlanacak film, altyazılı olarak izlenebilecek. Bakalım serinin ilk 3 filmdeki başarı burada da kendisini gösterecek mi?

FRAGMAN İZLE:

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Fragmanı İzle Konusu Hakkında Bilgi (1 Yorum)

  1. herkes övüyor bu filmi. daha önceki serilerine gittim bunada gideceğim mutlaka. fragmanı çok hoşuma gitti gerçekten