Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik |Konusu | Fragman

/ 16 Şubat 2019 / / 1 Yorum
Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik |Konusu | Fragman

Sevimli Ejderha Kokonat, animasyon sevenler için oldukça eğlenceli bir yapım olarak kendini göstermektedir. İlk filmi 2014 yılında çekilen Sevimli Ejderha Kokonat, beğenilmesinin ardından Ormanda Şenlik ismi altında yeniden seyircisi ile buluşmaya hazırlanmaktadır. Film animasyonun aile türü olarak kategorilere ayrılmıştır. Alman yapımı olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik filminin orijinal ismi ise; Der kleine Drache Kokosnuss – Auf den Dschungel! Şeklindedir.

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik filminde yönetmen koltuğunda Antony Power oturmaktadır. Senarist takımı ise; Mark Slater ve Gabriele Walther ikilisinden oluşmaktadır. Ülkemizde Türkçe dublajlı olarak yayınlanacak olan animasyon filmi için küçük yaş gruplarından da izleyiciler kabul edilmektedir. Sıcak bir arkadaşlık öyküsü olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik aynı zamanda oldukça komik sahneleri de barındırmaktadır.

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik Konusu

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik filmi ilk filmde olduğu gibi Kokonat ve yakın arkadaşlarını konu edinmektedir. Kokonat bu kez, Mathilda ve Oscar ile birlikte ormanın gizemini keşfetmeye kararlıdır. Dağıtımcılığı Bir Film tarafından yapılan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, Kokonat ve arkadaşlarının tatil kararı almaları ile başlamaktadır. Üçlü çıktıkları tatile gemi yolculuğu ile başlayacaklardır. Kirpi olan Mathilda ve ejderha olmasına karşın vejetaryen olan Oscar, su ejderhalarını görmek istemektedir. Üçlünün seyahat ettikleri geminin kayalara çarpması sonrasında batması, üçlü arkadaş grubunun hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Ancak su ejderhaları hiç de arkadaş canlısı görülmemektedir. Buna karşın Kokonat ve arkadaşları, su ejderhalarına kendilerini sevdirmeyi başaracaklardır. Üstelik yeni olarak kurulan arkadaşlıklar bir birlik olunmasını da sağlayacaktır. Kokonat, Oscar ve Mathilda, su ejderhalarına düşman olan etobur ejderhalara karşın savaşarak, su ejderhalarının kurtulmalarına yardım edeceklerdir.

FRAGMAN:

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik |Konusu | Fragman (1 Yorum)