Recep İvedik 6 Filmi Konusu Ve Film hakkında

/ 5 Eylül 2019 / / yorumsuz
Recep İvedik 6 Filmi Konusu Ve Film hakkında

Recep İvedik 6 filmi, diğer Recep İvedik serilerinde olduğu gibi komedi türünde izleyiciler ile buluşacaktır. Daha önce bilindiği gibi, serinin son filmi olan Recep İvedik 5 ile izleyicilerle buluşmuştu. Daha sonra bunun ardından film ekibi yaklaşık 2.5 yıllık bir süreçte seriye herhangi bir devam filmi kazandırmamıştı. Ancak bu kez Recep İvedik 6 filmi ile oldukça eğlenceli vede komik senaryolar ile izleyicileri ile buluşacağını söyleyebiliriz. Recep İvedik 6 filminin afişinde gördüğümüz üzere, “Recep’in Yeni Macerası” adı altında bir yazı paylaşılmıştır. Bu yazı ile yeni Recep İvedik serisi daha önce yayınlanmış olan serilerden daha farklı maceraları film içerisinde barındıracağına kanaat getirebiliriz. Bunun yanı sıra film afişinde Recep İvedik’in gömleğinin bir gorilin elinde görünmesi ve arıza yapmış olan bir uçağı içerisinde barındıran bir fotoğrafta senaryo hakkında bir takım bilgilere sahip olmamıza olanak sağlamaktadır.

Recep İvedik 6 Filmi Hakkında

Recep İvedik 6 filminin diğer serilerinde olduğu gibi yönetmeni Togan Gökbakar olmaktadır. Bunun yanında yine kardeşler Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar filmin senaryosunda birbirlerine yardımcı olmuşlardır. Recep İvedik 6 filminin oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar – Recep İvedik rolünde, Nurullah Çelebi – Nurullah rolünde, Somer Karvan – Tur Rehberi rolünde, Furkan Bayraktar – Fazıl rolünde ve Mustafa Dok – Tefo rolünde yer almaktadır. Filmin çekimleri 3 Eylül 2018 tarihinde başlamış ve filmin yayın tarihi ise 7 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir. Filmin yapımcılığını ise Çamaşırhane Film üstleniyor.

Recep İvedik 6 Yazar Görüşü

Recep İvedik 6 filmi bence diğer Recep İvedik serilerine göre her ne kadar serinin 1. filmini anımsatmasa da bir adam önde olacaktır. Çünkü, hem günümüz ekipmanlarıyla daha kaliteli filmlerin ortaya çıkması hem de diğer komedi türündeki filmlerden esinlenilerek daha güzel, anlamlı ve eğlenceli senaryoların ortaya çıkıyor olması nedeniyle oldukça kaliteli bir komedi filmi izleyeceğimizi düşünüyorum. Ayrıca, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik tiplemesi nedeni ile de neredeyse bugüne kadar tüm Recep İvedik serilerini sıkılmadan izlemiştik.

Recep ivedik 6 fragmanı izle: