Penguin League (Penguen ligi) 2019 Konusu Ve Fragmanı izle

/ 29 Mayıs 2019 / 69 / yorumsuz
Penguin League (Penguen ligi) 2019 Konusu Ve Fragmanı izle

James Snider’in kaleme aldığı ve yönettiği 74 dakikalık animasyon filmi tabi ki belirli başlı olguları ile beraber çocukların daha fazla ilgisine muhtaç kalan yapımların başında geliyor. Animasyon türü denildiği zaman her ne kadar daha fazla çocukların ilgi alanında olduğu düşünülüyor olsa da istatistiklere bakıldığı zaman yetişkinlerin de bu tarz filmleri izlediği net bir şekilde görülüyor. Dolayısı ile film ile ilgili bilgi vermeden önce ön yargıları bir kenara bırakmak çok daha mantıklı bir karar olacaktır.

Filmin konusu oldukça iç açıcı bir yapımı izleyeceğimizin önemli faktörlerinden birisi olarak lanse edilebilir. Karargah hakkında var olan gerçekleri öğrenebilmek ve daha çok bilgi edinebilmek adına galaksilere gönderilen penguenlerin hikayesi hem geleceğe ışık tutacak hem de gizli saklı kalmış bazı fikirlerin de ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Flip ve Zooey adındaki iki pilot penguenin daha önce kimsenin gitmediği, görmediği, keşfetmediği bir yere gönderilmeleri ile beraber ortaya çıkacak olan macera da şüphesiz ki izleyiciyi etkisi altına alacak kritik sahneler olarak düşünülebilir. Zira bu kuş uçmaz kervan geçmez yerde iki pilot penguenin neler yapabileceği ve görevleri de seyircinin heyecanlanması konusunda belirli fikirleri sunuyor.

Kaptan Stella’nın komutanlığını yaptığı ve yönettiği karargah için başlayan bu yolculuğun sonunda kahramanlarımızın hangi olaylar ile karşı karşıya kalacakları da tabi ki filmin kurgusal bütünlüğü ile alakalı olarak değişim gösterecektir. Galaksiler arası yolculukların hiç bu kadar eğlenceli ve tatmin edici yapıda olmadığını şimdiden düşünüyor olsak da seslendiren isimlerin de henüz belli olmadığını hatırlatmış olalım.

Vizyon Tarihi

Penguen Ligi 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek tek animasyon filmi olarak görülüyor. Okuldan çıktıktan sonra gidilecek güzel ve eğlenceli yapımlardan biri olan filmin çocukların hafta sonu tatilini şenlendireceği de neredeyse kesin gibi. James Snider’ın bu konuda ne kadar usta bir yönetmen ve yapımcı olduğu da göz önünde bulundurulursa şimdiden heyecanlanmak çok şaşırtıcı olmayacaktır.

FRAGMAN İZLE: