Palyaço 2019 Film Konusu ve Fragmanı

/ 22 Temmuz 2019 / / yorumsuz
Palyaço 2019 Film Konusu ve Fragmanı

Palyaço (Clown Motel), Palyaço korku film serisinin son filmi olarak 2019’un en çok beklenen filmlerinden biri olmuştur. Filmde, bir moteldeki korku dolu anlara tanıklık edecek ve kimi zaman gözlerinizi kapatmak zorunda olacağınız sahnelere tanıklık edeceksiniz. Yönetmen koltuğunda 2016’daki başarılı yapıtlardan olan Pitch ve 2018’de beyaz perdeye sunduğu Bir Yildiz Doguyor’un yönetmeni Joseph Kelly oturuyor.

95 dakikalık korku gerilim tarzı olan bu filmde, sadece korku senaryosu ile değil aynı zamanda öyküsü ile de diğer filmlerden ayrılan Palyaço, bir anda sizi hiç beklemediğiniz bir ortama sürükleyecek. Başlarda komik sahnelerin yer aldığı film zamanla drama ve korku sahnelerini sunacak. Las Vegas’in korkulu sokaklarında geçen bu filmin senaristi de Joseph Kelly.

1 Kasım 2019’da sinemaseverler ile buluşmayı bekleyen film, A Shadow in the Dark Productions tarafından dünyaya servis edilecek. Orijinal ismi Clown Motel: Spirits Arise olan filmin başrolünde, 1.24 cmlik boyu ile Hollywood’un en çok tanınan isimlerinden Martin Klebba yer almaktadır. Klebba’ya eşlik eden diğer oyuncular ise; Scott Courson, Elinor Price, Ari Lehman, Tony Moran, Alexandra OsborneChalet Lizette Brannan, Alyssa Leonard ve Trevor Dow gibi güçlü isimler.

Filmin Konusu

Eski bir hayalet kasabasında Las Vegas’ın yolunu tutan bir grup delikanlı, burada bekarlığa veda partisi düzenlemek ve hoşça vakit geçirmek ister. Burada onları bekleyen ekipteki diğer arkadaşlar ile birlikte geniş bir grup oluşturarak Las Vegas’ın ünlü motellerinden Clown Motel’e geçerler. İlk gün gayet sakin geçer ve arkadaşlar gayet mükemmel bir geceyi geride bırakır. Bekarlığa veda partisinin birkaç gün daha sürdürülmesini isteyen grup için sonraki günler ise tam bir hayal kırıklığı ve felaket anlamına gelir. Bundan sonra tuhaflıklar gittikçe artar ve hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Grup, ilk başta çok büyük tepkiler verse de sonraları yavaş yavaş durumu kabullenmekten başka şanslarının olmadığını anlarlar. Motelde, daha önce palyaçoların ruhlarının dolaştığı söylentileri kulaklarına geldiğinde ise, onlarla mücadelenin yollarını araştırmak isterler. İşte film tam da burada başlıyor. İyi seyirler…

Fragmanı izle: