Oyuncak Hikayesi 4 2019 Fragman izle Filmin Konusu

/ 2 Nisan 2019 / / yorumsuz
Oyuncak Hikayesi 4 2019 Fragman izle Filmin Konusu

Oyuncak Hikayesi (Toy Story), başarılı animasyon serilerinden birisidir. Serinin 3.filmi 2010 yılında gösterime girmiş ve geçen uzun sürede yeni bir film çekilmemişti. 2014 yılında yapılan açıklamada serinin 4.filminin çekimlerine başlanacağı açıklandı, fakat geçen uzun süreye rağmen bu gerçekleşmedi. Yeni filmin kadrosunda yapılan değişiklikler ve diğer detaylar halledildikten sonra nihayet filmin 2019 yılında beyazperdede sevenleri ile buluşacağı açıklandı.

Özellikle çocukların severek izlediği filmin son halkasının senaryosu Stephany Folsom tarafından kaleme alındı. Yönetmen koltuğunda Josh Cooley otururken, seslendirmeleri ise dünyaca ünlü isimler yapmaktadır. Yeni karakter olan Forky’yi Tony Hale, kahramanımız kovboy Woody’yi Tom Hanks, zorlu görevlerin adamı astronot Buzz’ı iseTim Allen seslendirmektedir. Bunların haricinde Dolly’yi Bonnie Hunt, Jessie’yi Joan Cusack, Bo Peep’i Annie Potts, Bay Patates Kafa’yı Don Rickles, Bayan Patates Kafa’yı Estelle Harris, Buttercup’ı Jeff Garlin, köpeği de Blake Clark seslendiriyor.

Oyuncak Hikayesi 4 Bilgi

Oyuncak Hikayesi 4, kaldığı yerden aynı şekilde devam ediyor. Oyuncak dünyasının kahramanı olan Woody, Andy ve Boonnie’yi mutlu etmek için çalışmaktadır. Ayrıca onları farklı tehlikelerden korumak için de diğer oyuncaklarla gerektiğinde işbirliği yapmaktadır. Mutlu bir şekilde hayatlarına devam eden oyuncakların yaşamları, aralarına yeni katılan Forky ile değişecektir. Forky sıradan bir oyuncak olmayıp, diğer arkadaşlarının da maceralara sürüklenmesine neden olacak.

Serinin son halkası, Forky’nin başından geçenleri konu edinmektedir. Bir kaşıktan yapılan Forky, diğer oyuncaklardan farklıdır ve geri dönüşüm sonucunda oluştuğu için oyuncak olduğunu kabullenmekte zorluk çeker. Bundan dolayı kendisinin bu dünyada yeri olmadığını düşünerek, aslında ne olduğunu araştırmaya başlar. Araştırmaları sonucunda bir kaşık olduğuna karar veren Forky, bundan sonra kaşık olarak görev yapmak ister. Fakat bunun için aşılması gereken bazı görevler vardır.

Oyuncak Hikayesi 4 Hakkında

Geçmişteki serilerin başarısından dolayı çok sayıda ödül alan ve adeta efsaneler arasına giren Oyuncak Hikayesi, yeni filmi ile ne kadar başarılı olacak? Geçmişte yaşanan başarılar tekrar mı edecek yoksa hayal kırıklığı mı yaşanacak? 21 Haziran 2019 tarihinde film vizyona girdiğinde, bu soruların cevaplarını hep birlikte öğreneceğiz.

FRAGMAN: