Malefiz: Kötülüğün Gücü Film Fragmanı ve Konusu

/ 18 Temmuz 2019 / 299 / yorumsuz
Malefiz: Kötülüğün Gücü Film Fragmanı ve Konusu

Angelina Jolie’nin uzun zaman sonra tekrar beyaz perdede rol aldığı mükemmel sinema filmlerinden Malefiz Kötülüğün Gücü, son zamanların en çok merak edilen ve beklenen filmlerinden. Fantastik, Macera ve Aile türündeki bu film, 18 Ekim’de sinemaseverler ile buluşmayı bekliyor. Kadrosu ve film prodüksiyonu anlamında güçlü bir yapıt olan filmin yönetmenlik koltuğunda, Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı, Kon-Tiki, Marco Polo ve Winter’s Knight gibi yapıtlarda da yönetmenlik koltuğunda oturan Joachim Rønning bulunmaktadır.

Dünya çapında milyonlarca tutkunu olan Malefiz, macera ve fantastik kurgu türünde oluşturulmuş harika bir sinema filmi serisi olarak dikkat çekiyor. Uyuyan Güzel öykü dizisinden alıntı yapılarak oluşturulan film serisi, kötü peri Malefiz’in gözünden anlatılmakta ve bu da kötü karakterli bir kişi tarafından öykülendirilen ilk film serisi olarak dikkat çekmektedir. Bildiğiniz gibi genelde sinema filmleri, iyi karakterler ya da tarafsız kişiler tarafından anlatılmakta. Bu yönü ile Malefiz, diğer sinema filmlerinden ayrılıyor.

Oyuncu kadrosunda Melefizi canlandıran Angelina Jolie’nin dışında Prenses Aurora’yı canlandıran Elle Fanning ve Prenses Ingrith’i canlandıran Michelle Pfeiffer gibi güçlü oyuncular yer almaktadır. Filmin diğer oyuncuları arasında ise; Harris Dickinson , David Gyasi , Chiwetel Ejiofor ve Robert Lindsay bulunmakta. 18 Ekim 2019’da sinemaseverler ile buluşacak olan Malefiz: Kötülüğün Gücü, ABD yapımı 140 dakikalık bir film. Filmin genel öyküsü Malefiz’in kötülüklerini konu almakta. Malefiz’in bakalım öykünün bu serisindeki kurbanı kim olacak?

Filmin Konusu

Malefiz ve Aurora arasında sıkışmış olan karmaşık ilişkinin konu edindiği filmde, Moors topraklarına yapılan saldırı ve bu saldırıda Malefiz’in tutumu konu alınmaktadır. Boynuzlu peri Malefiz, bebek prenses Aurora ile kıyasıya bir mücadeleye atılır. Bununla birlikte bebek prenses Aurora’yı koruyan gizli güçler ve periler, küçük prensesi korumak adına Malefiz’in önüne geçmektedir. Malefiz’in amacı Moors topraklarını gizemli bir şekilde Malefiz imparatorluğuna katmak ve ileride kendisinden daha güzel olacağına inandığı Aurora’yı ortadan kaldırmak. Bakalım, kötü karakter Malefiz, bebek prenses ve diğer güçlü tanrıçalar ile mücadelede diğer savaşlarda olduğu gibi yine zafer mi kazanacak, yoksa son mücadelesini mi verecek?

Fragman: