Karakomik Filmler 2 Arada | Kaçamak | Fragman | İnceleme

/ 20 Ocak 2019 / / yorumsuz
Karakomik Filmler 2 Arada | Kaçamak | Fragman | İnceleme

Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğuna oturmuş olduğu Karakomik Filmler Emanet Serisinin çekimini başladıklarını bildirdi. Cem Yılmaz’ın kendisinin oynadığı filmde Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu, Tülin Özen ve Necip Memili sahne almaktadır. Hemen Hemen her filmde rol alan Ozan Güven bu filmde olmayacağını düşündüren tweetiyle meraklandırmakta. Ozan Güven; “Cem Bey hayırlı olsun, Allah baba utandırmasın… Kılıktan kılığa giriyorsunuz maşalllahh…” yorumuna Cem Yılmaz dan bomba cevap geliyor ve “Ozan Bey bu sene böyle! Sanat konuşulacak bu sene, ben öyle düşünüyorum…. Yeni tiyatro oyununuzun takvimini seyircimiz iple çekiyor” şeklinde karşılık vermiştir.

Alışılmışların dışına çıkarak 60 dakikalık iki farklı filmi, tek bir film olarak izleyicilerle buluşturacak olan Cem Yılmaz film hakkında ayrıntı pek fazla vermeyerek meraklı bir şekilde izleyicilerini bekletmekte. Arif V 216’nın ardından bazı yorumcular tarafından radikal bulunan filmlerine aslında özüne döndüğü filmler çekmeye başladığını belirtti. 2 Arada ve Kaçamak isimli 1 Saatlik ve bir birinden oldukça farklı tek bir filmmiş gibi nasıl çekileceğini kanıtlamak maksadıyla yapıldığını göstermektedir. Kaçamak serisinin çekimlerini İstanbul ve Bodrum’da gerçekleştirmiştir. Kaçamak filminde 4 kafa denk arkadaşın detoks tatilinde başlarına neler geldiğini anlatan komedi dolu bir film. Bu filmde Cem Yılmaz, Necip Memilli, Zafer Algöz ve Özkan Uğur başrolde.

Sinemada alışıldık olmayan bir olayla bu film bittiği gibi arkasından 2 Arada filmi başlayacak. Bu filmde tüm sahneler Arabalı vapurlarda geçmektedir. Ayzek isimli karakteri Cem Yılmaz canlandırmaktadır. Diğer başrol oyuncuları ise; Ozan Güven, Zafer Algöz, Cem Davran ve Cemre Ebuzziya yer almaktadır. Cem Yılmaz bu seride yeni tarzıyla ilgi çekerek oldukça komik Kel kafası, dişleri ile ilgi çekmek de olan sinema filmi süslü bir dille acı komedi olarak yayınlanacaktır.