Jinna: Karabasan 2019 Filmin Konusu ve Fragmanı izle

/ 20 Temmuz 2019 / 215 / 1 Yorum
Jinna: Karabasan 2019 Filmin Konusu ve Fragmanı izle

Türk sinema endüstrisinin en fazla yatırım yaptığı ve geliştiği alanların başında hiç kuşkusuz korku türü yapımlar gelmektedir. Korku filmleri arasında önemli bir yer edinen Jinna serisinin son filmi olan Karabasan da, bu yapımlar arasında gösterilebilir. 2019’un en çok merak edilen korku filmlerinin neler olacağını merak ediyorsanız; Karabasan’ın bu bağlamda bir seçenek olacağını söyleyebiliriz. 2 Ağustos 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen filmin dağıtımcısı Kurmaca Film.

Uzun metrajlı bir film olan Jinna: Karabasan; güçlü efektleri ve makyajları ile korku sahnelerini damarlarınıza kadar hissetmenizi sağlayacak. Ebru Delibaş tarafından yönetilen filmin senaristliğini de yine Ebru Delibaş üstlenmiş durumda. Filmin yapımcısı ise bu sektörde ilk çalışmalarına imza atan, Ahmet Çelik. Filmin oyuncuları arasında ise genç isimler olan, Vedat Delibaş, Sena Özcan, Kenan Balık, Batuhan Zeybek, Mehmet Sağlam ve Buğrahan Özdoğan yer alıyor.

2 Ağustos 2019’da izleyiciler ile buluşmayı bekleyen film, diğer korku filmlerinin aksine, uzun metrajlı ve belirli bir kurgu ile devam etmektedir. Bölümler arası kopukluğu bu filmde görmemekteyiz. Güçlü efektlerin ve harika öykülerin yer aldığı bu filmi izlemek için geri sayıma başlayabilirsiniz.

Filmin Konusu

Esrarengiz olayları araştırmak için medya şirketinden izin alan bir gazetecinin deneyimlerini ve yaşadıkları olayları izleyeceğiniz bu filmde, korku ve dramaya birlikte tanıklık edeceksiniz. Gazeteci Rüya’nın bu gizemli olayları araştırırken, aynı zamanda Doktor eşi Cenk’in de yanında olması, onun için bir güç ve destek olmasına rağmen olayları tek başına görmesi, psikolojik olarak yıpranmasına neden olmaktadır. Aslında, medya şirketinden izin alan ama sonrasında geri adım atan Rüya, araştırmayı yapacak kişinin belirlenmesi için kura atılmasını teklif eder ve ne tesadüf ki kuradan yine Rüya çıkar. Bu bir tesadüf olamazdı ama yapacak bir şey de yoktu.

Kapadokya’da önceleri müze olan ama sonraları akıl hastanesine dönüştürülen bir alandaki tuhaf gelişmeleri izlemek için yola koyulan Rüya, akıl almaz olaylara tanıklık etmekte ve kendisine eşlik eden ekip ile gizemi deşifre etmeye çalışmaktadır. Bakalım Rüya, Cenk ve ekibinin yaşadığı olaylar sizi de dehşete düşürecek mi?

FRAGMAN İZLE:

Jinna: Karabasan 2019 Filmin Konusu ve Fragmanı izle (1 Yorum)

  1. tırstım yaaa çok korkunçtu adsdadajd korku sevenlerin izlemesini tavsiye ederim arkadaşlar. kesinlikle izleyinnnn