İkizler Projesi Film konusu ve Frgmanı İzle

/ 18 Temmuz 2019 / / yorumsuz
İkizler Projesi Film konusu ve Frgmanı İzle

“Pi’nin Yaşamı” ve “Kaplan ve Ejderha”’nın yönetmeninden harika bir film daha sinemaseverler ile buluşmayı bekliyor. Oscar ödüllü Tayvanlı yönetmen Ang Lee tarafından yönetilen filmin senarist koltuğunda ise “Game of Thrones”’un yaratıcılarından David Benioff oturuyor. Filmin başrolünü onlarca farklı Hollywood filminden tanıdığınız ünlü oyuncu Will Smith üstleniyor. Will Smith’in yanı sıra diğer oyuncular arasında ise; Douglas Hodge, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong gibi usta oyuncular bulunmakta.

Orijinal ismi Gemini Man olan İkizler Projesi filmi, sinemaseverler ile 11 Ekim 2019’da buluşacak. Öncesinde New York’ta bir Gala ile tanıtılacak İkizler Projesi, Amerika’da 1 hafta öncesinde gösterime sunulacak ve ardından Türkiye’nin de bulunduğu ülkelere servis edilecek. Güçlü prodüktörler tarafından çekimleri yapılan ve harika sahnelerin bulunduğu bu filmi kaçırmamak için onlarca sebebiniz var. Harika efektler, olağanüstü sahneler ve sıradışı öyküsü ile büyülenmek istiyorsanız İkizler Projesi için geri sayıma başlayabilirsiniz.

Filmin Konusu


11 Ekim’de sinemaseverler ile buluşacak İkizler Projesi, aksiyon, bilimkurgu ve gerilim tarzı bir film. 2 saate yakın sürecek film, 2 perde de sunulacak. Will Smith’in canlandırdığı Henry, suikastleri ile ülkenin en çok tanınan yer altı isimlerinden. Gençlik dönemlerinde Amerika’daki bir çok ünlü ismin suikastinde parmağı olan bir kişi ve uluslarası birçok suikastte de CIA ajanı olarak görevler almış durumda. Fakat artık herşey eskisi gibi devam edemezdi. Henry, yeterince yaşlı olduğu için bu pis işlerden geri kalmak ve hayatına yeni bir başlangıç yapmak istemektedir. Ama, buna izin vermeyen düşmanları, onun gücüne denk bir başka Henry yaratmak peşindeler. Yarattıkları yeni Henry Brogan ile Henry başa çıkmak zorunda. Tek sıkıntı, ikizi olan klon Henry, ona göre daha genç ve onun 25 yıl önceki güç ve zekasına sahip. Bu da Henry Brogan için bir handikap.

Henry’nin bu yeni klonu ile nasıl başa çıkacağını hep birlikte göreceğiz. Aynı zamanda bu klonun genlerinin Henry Brogan’dan nasıl alındığını nefessiz bir şekilde izleyeceğinizden eminiz. 11 Ekim’de görüşmek dileğiyle…