Hapşuu 2019 Filmi Konusu Ve Hakkında

/ 6 Eylül 2019 / / yorumsuz
Hapşuu 2019 Filmi Konusu Ve  Hakkında

Hapşuu filmi, Hapşu ve arkadaşlarını konu almaktadır. Hapşu’nun arkadaşları olan Meli, Vızz ve Taka Tuka’nın birbirinden eğlenceli ve yeni maceraları tüm tutkusu ile devam ediyor. Bu defa, bu arkadaşların birde mesafirleri olacak. Lemi ağabeylerine tüm yaşadıkları maceraları büyük bir tutku ve heyecan ile anlatırlarken, aynı zamanda birlikte çok keyifli ve harika zaman geçiriyorlar.

Hapşuu 2019 Filmi Hakkında

Hapşuu filmi 2019 yapımlı bir animasyon filmidir. Özellikle çocukların tanıdığı karakterler barındıran film, çocukların çok eğleneceği türden bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin yönetmenliğini Kenan Öztürk yaparken, oyuncu olarakta karşımıza Lemi Filozof çıkmaktadır. Hapşuu filminin senaryosunu ise Arzu Yurtseven üstlenmektedir. Yapımcı firma Siyah Martı olurken aynı zamanda dağıtıcı firma olarakta CGV Mars Dağıtım ile anlaşma sağlanmıştır. Sadece ülkemizde Türkçe olarak yayında olacak olan Hapşuu filminin yayınlanacağı vizyon tarihi ise 8 Kasım 2019 Cuma tarihi olarak belirlenmiş durumdadır. Hapşuu filminin diğer görevlilerine de değinmek istiyoruz. Filmin yapımcılığını Nurullah Yenihan ve Kerem Tülün üstleniyor. Müzik Bora Çambel’e, ses ise Demir Baran Kutlu’ya aittir. Seslendirme ekibinde ise dört şahıs yer almaktadır. Bu şahıslar ise; Bartu Kerem Yüksel, Cengiz Küçükayvaz, Öykü Kılıçaslan ve Şeyma Ayık’tır.

Hapşuu 2019 Yazar Görüşü

Hapşuu filmine yönelik olarak verdiğimiz bilgiler dışında söylememiz gerekiyor ki, TRT Çocuk ekranlarında çocukların severek izlediği Hapşuu ve arkadaşlarının maceralarını hemen hemen her çocuk izlemiştir. Bu sebepten dolayıda çizgi film ekibi çocuklara yönelik olarak güzel bir film piyasaya sürmeyi fikir edindiler. Bu fikir doğrultusunda da çocukların eğlenebileceği ve eğlenirkende aynı zamanda bir takım bilgileri öğrenebileceği bir filmin piyasaya çıktığını göreceğiz.

Film ve senaryosu hakkında çok detaylı bilgiler paylaşılmamış olsa da, çocukların çok sevdiği çizgi film olan Hapşuu’nun sinemaya adım atması nedeniyle birçok çocuğun sinemaya izlemek için adım atacağını düşünüyoruz. Çocuklar ekran başında olduğu kadar sinemada da birbirinden eğlenceli sahnelerle güzel zamanlar geçireceği kanaatindayiz. Zaten ülkemizde yayımlanan animasyon kategorisindeki birçok eşsiz film bulunuyor. Hapşuu filminin ise bu filmlere eklenen bir yeni model olacağı düşüncesindeyiz.