Hababam Sınıfı Yeniden 2019 | Fragman | Konusu | Oyuncuları

/ 2 Ocak 2019 / 2 views / yorumsuz
Hababam Sınıfı Yeniden 2019 | Fragman | Konusu | Oyuncuları

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi film serilerinden olan Hababam Sınıfı yeni filmiyle Hababam Sınıfı Yeniden adıyla 2019 yılı içerisinde vizyona girmeye hazırlanıyor.

Hababam Sınıfı’nın ilk filminde bazı oyuncular gazete ilanları ile seçilmişti. Hababam Sınıfı Yeniden filminde aynı şekilde bir uygulama yapılacak ve film içerisinde yer alacak oyuncular sosyal medya ilanlarından gelen başvurulara göre belirlenecek. Tabiki bu oyuncular başrolü üstlenmeyecek. Başrolde ise daha tanıdık isimler rol alıyor. Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok ve Nazlı Pınar Kaya gibi daha önce sinema deneyimi olan çok sayıda oyuncu başrolde yer alıyor.

Hababam Sınıfı Yeniden filminin yönetmenliğini ise Biz Size Döneriz ve Damat Takımı gibi son yıllarda vizyonda yerini almış filmin yönetmenliğini yapmış olan genç isim Doğa Can Anafarta üstlenmiş. Hababam Sınıfının yeni filminin yapımcılığını ise Hann Media yapıyor.

Serinin ilk filmi 44 yıl önce yani 1975 yılında yayınlanmıştı sonrasında ise Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, Hababam Sınıfı Uyanıyor, Hababam Sınıfı Tatilde, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor ve 1981 yılında Hababam Sınıfı Güle Güle ile toplam 5 muhteşem film daha izleyiciyle buluşmuştu. Aradan geçen 23 sene sonra kadro tamamen değişmiş Hababam Sınıfı Merhaba, Hababam Sınıfı Askerde ve Hababam Sınıfı Üç Buçuk filmleri ile seri tam 9 filme ulaştı. Serinin son izleyiciyle buluşmuş son filmi Hababam Sınıfı Üç Buçuk 2005 yılında vizyona girmişti. 14 yıl sonra ise yine mizah ve duygusallığı aynı şekilde işleyecek olan Hababam Sınıfı Yeniden filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Hababam Sınıfı Yeniden filminin bir özelliği ise serinin 10. filmi olma özelliği taşıması.

Bakalım Hababam Sınıfı Yeniden filmi serinin eski filmleri gibi aynı duyguyu yaşatabilecekler mi.

Tavsiye

Prematüre Bebek Nedir?