Gemini Man Filmin Konusu | Fragman | Vizyon

/ 3 Ocak 2019 / / yorumsuz
Gemini Man Filmin Konusu | Fragman | Vizyon

Bilim kurgu, aksiyon filmlerini sever misiniz? Cevabınız evetse, 2019 yılında vizyona girmesi beklenen bilim kurgu, aksiyon ve gerilim filmi “Gemini Man” izlenmesi gereken filmler listesine şimdiden ekleyin deriz. İki kez oscar ödülü kazanan Ang Lee’nin yönetmenliğini yaptığı bu filminde, oldukça başarılı bir kadro yer alıyor. Ekim’de vizyona girmesi beklenen Gemini Man filmi çekimleri de yaklaşık 6 ay sürdü.

Gemini Man Başrol Oyuncuları:

  • Will Smith,
  • Mary Elizabeth Winstead,
  • Clive Owen,
  • Benedict Wong.

Filmin ilk afişi basıldı ve Will Smith’in yüzü ikiye ayrılmış. Buradan da anlaşıldığı üzere, iki farklı Will Smith yüzüyle karşılaşacağımız konusunda ipucu veriyor.

Filmin kadın başrol oyuncusu Mary Elizabeth Winstead, Will Smith ile çalışmaktan oldukça mutlu olduğunu ve izleyicilerin Gemini Man filminden bekledikleri şeyler hakkında konuştu. Winstead, ” Şubat ayında filme başladık ve uzun bir projeydi. Ama gerçekten harikaydı. Ang Lee’nin yönetmenliğini yaptığı bu filmin bir parçası olmak harika bir şeydi” diyerek düşüncelerini aktardı. Film, yapım için Skydance Media ile ortaklık yapan Paramount Pictures tarafından 4 Ekim 2019’da gösterime giriyor.

Gemini Man Filmi Konusu

Gemini Man filminin konusu oldukça ilginç. Will Smith yaşlanmış bir suikastçıdır ve artık işi bırakmayı düşünüyor, fakat kendisinden daha genç klonu (Will Smith’in genç kopyası) ortaya çıkıyor ve bu işten emekli olmasına izin vermediği gibi onu öldürmeye çalışıyor. Smith, bu savaşın içinde kalıyor.

Filmde Will Smith’in klonlanmış halinin nasıl olacağı merak konusu oldu. Bu filmde teknolojiden yararlanarak dijital yaşlandırma tekniği kullanılmış. Her ikisinin de birbirine karşı oynadığı sahnelerde, hem o hem de Will birlikte sette çekildiğini açıkladılar. İşte bu yüksek teknoloji ile çekilen filmin ve başarılı bir oyuncu kadrosu ile birleşmesiyle oldukça yüksek gişesi olacağını düşünüyoruz.