Gece Gelen Cin Bebek Film Fragmanı | Konusu Ve Hakkında

/ 5 Eylül 2019 / / yorumsuz
Gece Gelen Cin Bebek Film Fragmanı | Konusu Ve Hakkında

Gece Gelen Cin Bebek adlı sinema filminde yalnızca kadınlara musallat olmakta olan bir cin ve onlardan hamile kalan kadınların hikayesine konu oluyoruz. Doğa, köyde yaşamını sürdürmekte olan genç bir kadındır. Doğa’nın hayatı ise cinlerin musallat olması ile adeta bir kabusa dönmüştür. Kendisine musallat olan cin ise İblis’in oğlu olarak tabir edilen Ziffar ismindeki bir cindir. Bu cinden hamile kalan Doğa, bir cin bebek dünyaya getirmek zorunda kalmıştır. Bu olaylardan temize çıkmak için arayışlar içerisinde olan bu genç kadın, köy mezarlığının etrafında olan cinlerle bir anlaşma yapma isteği içerisinde kendisini bulmaktadır.

Gece Gelen Cin Bebek Filmi Hakkında

Gece Gelen: Cin Bebek filmi 2019 yapımlı bir Türk korku filmidir. Gece Gelen Cin Bebek filminin süresi 90 dakikadır. Türkiye dağıtım şirketi olarak bu filmin sorumluluğunu Özen Film üstlenmektedir. Bunun yanında filmin kadrosuna bir göz atalım. Filmin yönetmenliğini Bülent Aydoslu üstlenmektedir. Oyunculuk kadrosunda ise Buse Sevindik, Ömer Polat, Onur Çimen ve Gizem Tataroğlu gibi isimler bulunuyor. Senaryo ise yine filmin yönetmeni olan Bülent Aydoslu’ya aittir. Görüntü yönetmenliğini Gökhan Yılmaz’ın yaptığı filmin müzikleri ise Sinan Efe Aksoy’a aittir. Filmin vizyona giriş yapacağı tarih ise 29 Kasım 2019 olarak belirlenmiş durumda.

Gece Gelen Cin Bebek Yazar Görüşü

Daha önce ülkemizde cinlerle ilgili olarak birçok kez korku filmi yapımı izledik. Ancak, senaryoya bir göz attığımız zaman ilk kez böylesine ilginç senaryolu bir film bizlerle buluşacak. Dolayısı ile cinlerle ilgili filmlere yada korku filmlerine merak salmış olan Türk izleyicilerimizin yine bu filmide kaçırmayacakları düşüncesindeyim. Daha önce Semum ve Dabbe ile bu tarz benzer yapıtlar görmüştük. Ancak, bu filmin diğerlerinden daha bir farklı olacağı kanaatindeyim. Ülkemizde cinlerle ilgili korku filmleri ve gizemli filmler her zaman ilgi çekici olmuştur. Özellikle 2019 yılı içerisinde olmamız nedeniyle modern film çekim tekniklerinden esinlenerek yapılıyor olmasıda bu korku filmini bir diğer tercih sebebi olarak kullanıcıların karşısına çıkarmaktadır.

Gece Gelen “Cin Bebek” Film Fragmanı İzle: