Enes Batur Gerçek Kahraman Vizyon Tarihi Fragman izle

/ 1 Nisan 2019 / / 1 Yorum
Enes Batur Gerçek Kahraman Vizyon Tarihi Fragman izle

Enes Batur Gerçek Kahraman, serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkıyor. Serinin ilk filmi olan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izleyiciden tam not almış ve büyük bir beğeni görmüştü. Bunun üzerine ikinci film için çalışmalara başlandı. İkinci filmin adı ilk olarak Enes Batur 2 olarak açıklandı. Herkes filmi bu isimle beklerken, kısa bir süre önce filmin isminin değiştiği, yapım şirketi tarafından açıklandı ve yeni isim duyuruldu.

Çekimleri bir süredir devam eden filmin vizyona girme tarihi 31 Mayıs 2019’dur. İlk filmdeki kadro nispeten korunmasına rağmen, yeni isimler de eklenmiştir. Yeni filmin başrolünde yine Enes Batur bulunurken, ona Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Aslan ve Altan Erkekli gibi önemli isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Doğa Can Anafarta bulunuyor. Filmin yapımcılığını ise Eren Medya ve TME Films yapıyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman Bilgi

Enes Batur, ilk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan birisi olarak karşımıza çıkmıştı. Bu durumdan kurtulmak için farklı yollar deneyen Enes, bir türlü başarılı olamadı. Sosyal anlamda içinde bulunduğu durum onu Youtube için videolar çekmeye yöneltti. Burada kısa sürede başarılı olan Enes’in hayatı bir anda değişmeye başladı.

Yeni hayali Youtube olan Enes’in arkadaş çevresi tamamen değişirken, bu defada ailesi ile sorunlar yaşamaya başladı. Babası, eğitimi için video çekmeye ara vermesini istese de gelen tekliflerden sonra onun da fikri değişti ve Enes Batur, hayallerinin peşinden koşma fırsatı yakaladı.

Enes Batur 2 Konusu

Enes Batur’un ilk filmi yaklaşık 1,5 milyon kişi tarafından izlenmişti. Mayıs sonunda vizyona girecek olan filmin ne kadar başarılı olacağı ise şimdiden merak ediliyor. Filme dair şuana kadar detaylı bir bilgi ya da fragman paylaşımı yapılmadı. Fakat ilk filmin devamı niteliğinde bir yapım olması bekleniyor.

İlk filmde insanları güldüren ve aynı zamanda düşündüren Enes Batur’un bu filmde de benzer mesajlar vermesi bekleniyor. Şöhret, para ve benzer duyguların insanları nasıl değiştirdiğini anlatan Batur’un bu filmde nasıl mesajlar vereceği ise şimdiden merak konusu.

FRAGMAN İZLE

Enes Batur Gerçek Kahraman Vizyon Tarihi Fragman izle (1 Yorum)