Deniz Canavarları Filmi Fragmanı | Konusu Ve Film Hakkında

/ 4 Eylül 2019 / / 1 Yorum
Deniz Canavarları Filmi Fragmanı | Konusu Ve Film Hakkında

Deniz Canavarları filmi, tehlikelerle dolu bir şehri ve sevdiklerini bu tehlikeden kurtarmak için maceradan maceralara atılan Charlie Chapfin ve Mucus’un hikayesini izleyiciler ile buluşturmaktadır. Tüm bir yıl boyunca herkesin büyük bir merakla ve heyecanla beklemekte olduğu yarışma günü artık gelmiştir. Fakat, bir süreklilik haline gelmiş olan yarışma Barf ve Big Snot tarafından katliam edilince, kasabada artık büyük bir kargaşa meydana gelmiştir. Charlie Chapfin ve Mucus tüm şehri, arkadaşlarını, öğretmenlerini ve yeni öğrenci olan Corallina’yı korumak ile yükümlü hale getirilmiştir. Charlie Chapfin ve Mucus, tehlikelerle dolu şehri ve sevdikleri kişileri kurtarmak adına okyanusun dibinde oldukça tehlikeli bir macerayla başbaşa kalmışlardır.

Deniz Canavarları Filmi Hakkında

Deniz Canavarları filmi 2018 yapımlı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat filmin vizyon tarihi ise 14 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir. Animasyon türünde izleyiciler ile buluşacak olan Deniz Canavarları filmi ABD yapımlı bir filmdir ve yönetmeni ise James Snider olmaktadır. Filmin orjinal dili ABD yapımlı olduğu için İngilizce’dir. Fakat ülkemizde vizyona gireceği için Türkçe Dublaj ve Altyazılı seçeneklerde sinemalarda yerini alacaktır. Uzun metrajlı bir film olan filmin orjinal adı Sea Monsters 2 olarak kullanıcıların izlenimine sunulacaktır. Bunun yanı sıra filmin dağıtımı ise ülkemizde CJ Entertainment Turkey firması ile sağlanacaktır.

Deniz Canavarları Yazar Görüşü

2019 yılının son aylarında izleyicilerle buluşacak onlarca animasyon filminin yanı sıra, Deniz Canavarları filmi profesyonel bir animasyon türünde film olarak izleyicisi ile buluşacak. Ayrıca filmin senaryosuna bir göz attığımız zaman, izleyiciler en azından belirgin ve mantıklı bir senaryo ile karşı karşıya olacağını söyleyebilmek mümkün. Animasyon türüne ilgi duyan bireylerin ve çocukların bu filmi beğeneceğinden emin olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü, film 2018 yılından beri çekimlerine devam etmekte ve vizyon tarihi olarakta 14 Kasım 2019 tarihi belirlenmiş durumda. Dolayısı ile buradan çıkarabileceğimiz mantıkla özenli ve kaliteli bir animasyon filminin bizleri beklediğini söyleyebilmek oldukça doğru olacaktır. Şimdiden tüm animasyon sever kullanıcılara keyifli seyirler diliyoruz.

Deniz Canavarları Film Fragman İzle:

Deniz Canavarları Filmi Fragmanı | Konusu Ve Film Hakkında (1 Yorum)