Dans Çiftliği Filmi Konusu Ve Fragmanı İzle

/ 4 Eylül 2019 / / yorumsuz
Dans Çiftliği Filmi Konusu Ve Fragmanı İzle

Dans Çiftliği filmi, genel olarak bir çiftliği ele almaktadır. Bu çiftlikte birçok türde hayvanın iç içe yaşadığı ve birlikte eğlenceli maceralarını konu almaktadır. Yalnız bu çiftlik diğerlerinden bir hayli farklı olmaktadır. Birbirinden eğlenceli ve güzel şarkılar ile birlikte Farmtastic kasabasında dans etmek istemez miydiniz? Çiftlik hayvanları ile hem eğlenmek hem de öğrenmek isteyen herkese açık bir filmdir. Atlar, inekler, tavuklar, domuzlar ve daha fazla türde hayvanlar ile sizlerde bu macera dolu eğlenceli dakikalara ortak olun.

Dans Çiftliği Filmi Hakkında

Dans Çiftliği filminin orjinal dili İngilizce’dir. Ancak, ülkemizde vizyona girince Türkçe dublaj ya da altyazılı seçenekleri ile izlenilebileceğini belirtmiş olalım. Animasyon türünde yayınlanacak olan bu film 2019 yılı yapımlı ve süresi ise 70 dakikadır. Filmin senaryosu Denise Schooler adlı şahısa ait olup seslendirme ekibinde ise; Alfred Hill, James Kane, Stephanie Magee, Mara Saucedo gibi isimler yer alıyor. ABD çıkışlı bir film olan Dans Çiftliği’nin orjinal film ismi ise Farmtastic Fun’dır. Vizyon tarihi ise 15 Kasım 2019 Cuma olarak belirlenmiş durumda. Daha önce vizyon tarihini 26.07.2019 olarak belirleyen film yetkilileri daha sonra bu vizyon tarihini 15.11.2019 olarak güncellemiş bulunmaktadır. Filmi ülkemize dağıtacak olan şirket ise Özen Film olmaktadır.

Dans Çiftliği Yazar Görüşü

Genel olarak animasyon türünde film seven izleyicilerin bu film ile birlikte keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğini söyleyebiliriz. ABD yapımlı olmasıda filmin izleyicileri oldukça tatmin edeceği hakkında bize ipuçları vermektedir. Çünkü, en ünlü ve iyi çekim teknikleri ile beraber ABD animasyon filmleri dalında oldukça iyi işler çıkarabildiği bir gerçek.

Bu filmin ülkemizde vizyona girecek olması çocukları bir hayli sevindirecek gibi görünüyor. Profesyonel film ekibi ile birlikte müthiş bir eğlenceli film çocukları bekliyor. Animasyon türünde filmlere ilgi duyan yetişkin bireyler, çocuklar ve her kesimden insanın merakla ve eğlenerek Dans Çiftliği filmini izleyeceğini düşünüyoruz. Filmin 70 dakika olması ise sıkılmadan izleme potansiyelini arttırmaktadır. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz…

Dans çiftliği filmi fragmanı izle: