Cold Pursuit 2019 Filmi | Konusu | Fragmanı

/ 18 Şubat 2019 / / 2 Yorum
Cold Pursuit 2019 Filmi | Konusu | Fragmanı

Ünlü yönetmen Hans Petter Moland, Cold Pursuit filmi ile izleyenlere korku ve gerilimi aynı anda yaşatma vaadi vermektedir. Buz, Kar ve İntikam, İnancın Tuzağı, Ölümün Sesi gibi filmleri ile oldukça beğeni toplayan yönetmen, Cold Pursuit ile de oldukça iddialıdır. Filmde; ABD, Kanada, Norveç ve İngiltere gibi ülkelerin isimleri geçmektedir. Cold Pursuit senaryosu ise; Kim Fupz Aakeson ve Frank Baldwin tarafından yazılmıştır. Çekimleri Kanada’da tamamlanan Cold Pursuit, “In Order of Disappearance” ismi ile de bilinmektedir. İddialı yapımın süresi ise bir saat elli sekiz dakika olarak açıklanmıştır.

Cold Pursuit başrolünde Liam Neeson görülmektedir. Atmış altı yaşında olan dünyaca ünlü aktör; Schindler’in Listesi, 96 Saat, Batman Başlıyor ve Yıldız Savaşları Bölüm: I gibi filmler ile başarısını kanıtlamıştır. Cold Pursuit filminde bir aile babasını canlandıran Lian Neeson’a eşlik eden diğer oyuncular; Tom Bateman, Emmy Rossum ve Laura Dern şeklindedir.

Cold Pursuit Konusu

Nels Coxman, (Liam Neeson) kar temizleyiciliği yaparak ailesinin geçimini sağlamaktadır. Azimli adam yakın çevresi tarafından sessiz ve çalışkan olarak bilinmektedir. Eşi Grace ile oldukça mutlu olan Nels, iyi bir yaşam da sürmektedir. Ancak Coxman ailesi için olaylar, oğullarının uyuşturucu satan liderlerden biri tarafından öldürülmesi ile alt üst olacaktır. Çünkü Nels, bir anda oğlunun intikamını almak hırsı ile dolacaktır. Nels, yaşamı boyunca avcılık konusunda yetenekli bir adam olması ile tanınmıştır. Acılı baba, bu yeteneklerini artık oğlunun intikamını almak için kullanacaktır. Bulunduğu kasabayı terk ederek uyuşturucu baronlarının peşine düşen Nels, Cold Pursuit izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacaktır. Nels, yaptığı araştırmalar ve hamleler neticesinde, intikam için iki büyük uyuşturucu baronunu birbirine düşürmeyi de başaracaktır.

Cold Pursuit 2019 Filmi | Konusu | Fragmanı (2 Yorum)

  1. ya bu filmi bekliyorum bakalım ne zaman gelecek bize. arkadaşlar İngilterede izlediğini belirttiler. Sanırım gösterim orada önce başladı

  2. bu filmi cezayirdeyken izlemiştim o film buysa eğer :)) çok güzel bir film herkese tavsiye ederim