Cinayet süsü film konusu ve fragmanı izle

/ 20 Temmuz 2019 / / yorumsuz
Cinayet süsü film konusu ve fragmanı izle

Limonata ve Ölümlü Dünya filmlerinin yönetmeninden harika bir eser daha. Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Cinayet Süsü, 2019’un en çok beklenen yerli yapıtlarından. Aksiyon ve macera ile birlikte bolca dramatik sahneleri ve polisiye sahneleri izleyeceğiniz film, gizemli bir seri katilin hayatından kesintileri izleyicilere aktarıyor. Gizemli bir seri katilin yer altı dünyası ile olan ilişkisini çözmeye çalışan cinayet büro ekiplerinin, nefes kesen polisiye taktiklerini hayranlıkla izleyeceksiniz.

25 Ekim 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen film, TAFF Pictures stüdyolarında üretilmiş ve CJ Entertainment Turkey tarafından dağıtılacak yerli film unvanı taşımaktadır.130 dakika kadar sürecek uzun metrajlı bu film, izleyicileri sürükleyici sahnelerinden dolayı çok kısa bir sürede bitmesine neden olacak. “Türk İşi Dondurma” filmi ile akıllarda yer edinen usta oyuncu Ali Atay’ın yönettiği bu polisiye filminin başrolünde ise; Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt ve Binnur Kaya yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları ise, Feyyaz Yiğit Çakmak, Mert Denizmen, Aycan Koptur ve Mehmet Özgür gibi güçlü oyunculardır.

Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit Çakmak ve Ali Atay tarafından senaristliği üstlenen filmde, son zamanların parlayan isimlerinden Ali Atay yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Film; komedi, aksiyon ve dramayı birlikte sunuyor.

Filmin Konusu

İstanbul’da gizemli bir şekilde neden yapıldığı belli olmayan bir dizi seri cinayet gerçekleşir. Bu seri cinayetler o kadar fazla sayıda işlenmeye başlanmıştır ki, ülkede bu konuya özel atanmış gizli servisler ve büro ekipleri, 24 saat boyunca seri katilin peşine düşmektedir. Bu sırada, konu ile hiçbir alakası olmayan kişiler, büro amirleri tarafından sorguya çekilmektedir. Oldukça komik sahnelere neden olan bu sorguda, Cinayet Büro ekiplerinin saçma ve bir o kadar komik sorularına karşın, ne yapacağını bilemeyen sanıklar, sizi oldukça komik anlara tanıklık ettirecek.

Cinayet Büro Başkomiseri Emin ve ekip arkadaşlarının sorguları devam ederken, aynı zamanda gerçek seri katil, cinayetlerine devam etmekte ve arkasında onlarca delil bırakmaktadır. Ama, halen şüpheliler göz altında ve her geçen gün daha da fazla sorgulanma işkencelerine maruz kalmaktadır. Bakalım, gizemli seri katil bulunabilecek mi?

Cinayet süsü Filmin fragmanı izle: