Büyük Baba ile Savaş Film Konusu Fragmanı izle

/ 18 Temmuz 2019 / 70 / yorumsuz
Büyük Baba ile Savaş Film Konusu Fragmanı izle

Robert De Niro’dan harika bir film. Deneyimli aktörün bir dedeye dönüştüğünü ve kötü karakteri ile torununa karşı savaştığını hayal edin. Hem de sıradışı planlar ve ittifaklar ile… SpongeBob serisi filmleri ile dikkatleri üzerine çeken Tom Hill’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaristleri ise Tom J. Astle, Matt Ember ve Robert Kimmel Smith’tir.
Ed karakteri ile bir dedeyi canlandıran Robert De Niro ile birlikte oyuncu kadrosunda, Oakes Fegley (Peter), Uma Thurman (Sally), Christopher Walken (Jerry), Jane Seymour (Diane), Rob Riggle (Arthur), Colin Ford (Russell), Laura Marano (Mia), Cheech Marin (Danny), Jeremy Childs (Acil Servis Teknikeri) ve Drew Scheid (8. Sınıf Canavarı) gibi oyuncular bulunmakta.

11 Ekim 2019’da sinema severler ile buluşmayı bekleyen The War with Grandpa (Büyük Baba ile Savaş), ABD yapımı komedi- aile türü bir film. Film, 2 yılı aşkın süredir çekimi devam eden ve güçlü bütçesi ile birlikte güçlü oyuncu kadrosu ile sinemaseverler ile buluşmayı bekliyor. Marro Films tarafından sunulacak filmin Türkiye’deki prodüktörünün kim olacağı ise merak konusu. 141 dakikalık heyecan verici ve komik sahneleri izlemeye hazır mısınız?

Filmin Konusu

Tom Hill’in hemen hemen tüm filmlerinin ne kadar komik olduğunu biliyorsunuzdur. Hollywood’da Cheki Chen ile birlikte muhteşem ikili oldukları komik sahneler, muhtemelen gözünüzde canlanıyordur. Artık bunun bir adım daha ötesini düşünün. Geveze bir torun ile başa çıkarken hain planlara göğüs gerecek ve mükemmel zekası ile torununu alt edecek Ed’i…

Ed, uzun süredir yalnız yaşayan bir ihtiyar. Bir süre sonra Peter’in babası Jerry tarafından eve davet edilse de bunu bir türlü kabul etmeyen Ed, artık bu ısrarlı teklifi geri çeviremez ve eve taşınmaya karar verir. İşte bundan sonra da tüm aksilikler başlar. Çünkü Peter, her ne kadar büyükbabasını çok sevse de, onun evin düzenine etki edeceğini düşündükten sonra, tatlı bir kıskançlığa girişir. Üstelik, odasının artık dedesine verildiğini duyması, onu çıldırtan bir başka gelişme olacaktır. Peter de, arkadaşları, Gage Lawson ve Drew Scheid ile birlikte harika planlar yaparak Ed’i evden uzaklaştırmaya çalışacaktır. Tabii ki Ed, bu kurnazlıkların ve planların hepsini boşa çıkartacaktır. Bakalım Ed ile Peter’in bu komik ve sıradışı öyküsü sizi ne kadar etkileyecek….

Fragmanı izle: