Black Widow (karadul) Filmi Konusu Fragmanı Ve Hakkındakiler

/ 31 Mart 2020 / / yorumsuz
Black Widow (karadul) Filmi Konusu Fragmanı Ve Hakkındakiler

Black widow Türkçe adıyla karadul filmi genç ve güzel kadının yaptığı acımasızlıkları erkeklere yaptığı tuzakları ele alınmıştır. Film sahnelerinde gizim macera dram hepsi bir arada ama daha çok gerilim filmi izleyicileri ile bulaşmaya hazırlanıyor. Bob Rafelson yönetmenliğinde hazırlanmaya hazırlanan film vizyon tarihine karar verilmemektedir. Vizyon tarihi tahminen mayıs ayları içerisinde olabileceği tahmin ediliyor.

Baştan çıkardığı erkeklerle evlenen Catharine (Theresa Russell) kişili bayan hoş görünümü ile erkekleri baştan çıkararak servetine olmak istiyor. Zengin erkekler bir süre sonra ölü olarak bulunuyorlar. Kara dulun yeni hedefi, Hawaii’de yaşayan bir gazete patronudur. Alexandra bunun üzerine Hawaii’ye gider, Catharine’le tanışır. Film bu noktadan sonra gizemini koruyarak izleyiciyi merakla heyacan içinde bırakır

 Süre: 1s 42dk

Yönetmen: Bob Rafelson

Oyuncular: Sami FreyDebra WingerTheresa Russell

Ülke: ABD

Film Türü: Gerilim

Vizyon tarihinin belli olmadı ile sevenlerin karşısına çıkacak olan kara dul filmi oldukça gizemli film türleri arasında yer alıyor. Heyecan ve gizem arayalar için en ideal filmler arasında yer alıyor.