21 Bridges 21. Köprü Filmin Konusu ve Fragmanı

/ 14 Mayıs 2019 / / yorumsuz
21 Bridges 21. Köprü Filmin Konusu ve Fragmanı

Bir suçlunun bulunması için daha ne yapılabilir? Veya bir suçlunun gerçekten suçlu olduğuna inanan polisleri kim durdurabilir? Dedektif sadece işine mi yoksa fazlasına mı yoğunlaşmak durumunda? Sorular sorular. Çok daha fazlasını vaat eden bir filmin bu noktada varlığından bahsetmek gerekiyor.

Özellikle aksiyon ve gerilim tadında etkili bir yapım izlemek istiyorsanız 21 Bridges tam size göre içerikleri sunuyor. Polis katili olan bir adam için bütün şehir ayağa kalkmışken olayların gidişatı farklı yönlere kayıyor. Filmin kurgusu içerisinde rastlayacağınız hemen her detayın aslına bakılacak olursa bir hedefi işaret ettiğini de anlama konusunda sorun yaşamayacaksınız. Nitekim polislerin peşinde olduğu katil bir dedektif için fırsat kapısına dönüşüyor. Kendini temize çıkarmak, affettirmek. Adını ne koyarsanız koyun bu dedektif kesinlikle senaryo adına belirleyici rolü kendisine yüklemiş durumda. Özellikle katili yakalamaya uğraşan polislerin farklı bir suç kolonisine ev sahipliği yaptı fikri filmin aksiyonu konusunda ufak bilgileri veriyor olsa gerek.

Katilin şehirden kaçması için alınan önlemler, köprülerin kapatılması, yolların pasifisize edilmesi gibi oldukça marjinal kararlar da 21 Bridges’in has dokusunu oluşturan sahneleri sunacak.

Oyuncular

21 Bridges filminde bahsetmiş olduğumuz gibi bir gerilim ve aksiyon birlikteliğinin ile bezendiğini söylemek yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Öyle ki oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman oldukça başarılı aktörlerin yapımın başrolünde olduğunu görmekte zorlanmıyoruz. Chadwick Boseman, Keith David, J.K. Simmons gibi isimleri aynı çatı altında toplamayı başaran yapımın yönetmen koltuğunda da bu işlerin ustası olan bir isim oturuyor; Brian Kirk.

Vizyon Tarihi

12 Temmuz 2019 senesinde yayına girecek olan filmin konusu, senaryosu, kurgusal bağlantılar, hikayeler arasında yapılan geçişler ve tabi ki oyuncu ekibi son derece farklı bir aksiyon bazlı yapımın bizler ile olacağını kanıtlıyor. Son zamanlarda vizyona görmeyi başaran filmlerin aksine suçun içerisine suçu dahil etmeyi başaran senaryonun oldukça kaliteli bir şekilde işlendiği de şahit olacağımız olayların başında geliyor.

FRAGMANI İZLE