Hollywood Diyeti Nedir Kilo Verme Yöntemleri

/ 27 Haziran 2020 / / yorumsuz
Hollywood Diyeti Nedir Kilo Verme Yöntemleri

Fazla kilolar biz bayanların en büyük korkulu düşmanı. Kilolardan kurtulmak içinse farklı diyet programları ve egzersiz programları ile bu mümkün. Bu makalemiz de size daha faydalı olabilmek adına bazı tavsiyeler bulunduk ve araştırmalar yaparak daha sağlıklı şekilde nasıl kilo verilir bunlar hakkında bilgiler yer alacak.

Hollywood Diyeti Nedir?

Hollywood diyeti %100 doğa meyve suları ile yapılan ve metabolizmayı hızlandıran bir diyettir. Hollywood diyetinde hazır meyve suyu kullanmaktan asla kaçınmanız gerekli yoksa diyeti olumsuz sonuçlanmasına neden olursunuz. Özellikle de başarılı kılan doğal ve taze meyveler ile hazırlanmış meyve suları. Hızla kilo vermek isteyenler bayan ve erkekler önerilen bir diyet türü olan Hollywood diyeti vitaminleri bitkisel yağ asitleri, antioksidanlar ve mineraller ile dolu halde hazırlanmış olacak.

Hollywood Diyeti Kaç Kilo Verdirir: Her diyet olduğu gibi Hollywood diyetinde de kişinin kaç kilo verebileceği insanların metabolizma hızlarına ve özelliklerine ilişkin olarak değişkenlik göstermektedir. 1-2 gün içerisinde 1-2 kilo vermesi beklenir.  5 günlük bu diyeti yapan kişilerde vücut ağırlıklarının yaklaşık olarak 1/20’ini kaybettikleri açıklanmıştır. Fakat bahsetmiş olduğumuz gibi bu değişkenlik gösterebilir.

Hollywood Diyetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hollywood diyeti 1-2 gün yapıp sıkılacağınız bir diyet değil. Şayet olumlu etkiler kazanmak için fit vücutlara sahip olmak istiyorsanız diyeti hazırlandığı gibi 7 gün boyunca uygulamanız şart. Diyetin tek başına pek de bir yararı yok. Daha sağlıklı bir şekilde bu diyeti gerçekleştirmek istiyorsanız günde en az 8-12 bardak su ve yarım saatlik yürüyüşler yapmanız gerekli takviye olarak.

Kahve, sigara ve çaydan bu diyeti uyguladığınız sürece bırakmalısınız. Sigaranın kesinlikle etkiler. Tabi bunu hiçbir şey ile telafi edemez iseniz yine bu diyeti uygulayabilirsiniz. Fakat kahve ve çay bağımlılıklarınız için bazı tavsiyelerde bulunduk inceleyebilirsiniz. Kahve içmeniz gerektiğinde süt tozu eklemeden canınız çay çekiyorsa siyah değil yeşil çay tüketmeye çalışın.

Bu diyet herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilecek bir diyettir fakat yine hemen her diyette olduğu gibi hamileler, emziren anneler ve şeker hatalığı olan kişiler de bu diyet programları için sakıncası olduğundan ötürü rahatsızlığa sahip olanlar doktor onayı olmadan uygulamamaları gerekir. Hollywood diyeti kendi içinde doğal ve taze meyvelerden hazırlanmış meyve suları içerdiğinden dolayı zengindir.