Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeliyiz

/ 16 Temmuz 2019 / / yorumsuz
Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinmeliyiz

Kadınlar her zaman şık ve zayıf görünmek ister. Peki, zayıf görünmek için nasıl giyinmeliyiz. Size vereceğimiz ufak tüyolar ile olduğunuzdan daha ince ve zarif gözükebileceksiniz. Zayıf görünmenin altın kuralı problemli bölgelerin kapatılmasıdır. Örnek verecek olursak alt bedenimiz bayağı bir sıkıntılı ancak üst bedeninizde her hangi bir fazlalık yoksa renkleri ve taktığınız aksesuarları üst bedeninizde kullanarak alt bedeninize de sade tasarımlar kullanmalıyız. Böylelikle dikkati üst bedenimize vererek alt bedenimizde görünen sıkıntıları kapatmış oluruz. Zayıf görünmek için daha fazla detaya girerek zayıf gösteren elbiselerden bahsedeceğiz. Elbise konusunda bir bayanın zayıf görünmesi için gar dolabında olması gereken elbise şekli anvelop elbisedir.

Belimizin ince görünmesini sağlayan bu elbise zayıf görünmek isteyen bayanların vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Kalçaların genişliğini kapatmak için gerekli elbise türü ise a kesimi elbisedir, bu tarz elbise tercih eden bayanlar çan şeklinde açılan kesimi ile kalçaların fazlalıklarını gizleyecektir. Zayıf görünmek isteyen bir bayanın yapması gereken ikinci kural ise çizgilerden oldukça uzak durmaktır fakat çizgiden kastımız sadece enine oluşan çizgilerdir. Bunun aksine boyuna çizgili seçimler sizi her zaman olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Daha uzun ve ince görünmek isteyen bayanlara vereceğimiz bir diğer önemli tüyo ise pantolon paçası olacaktır.

Günlük hayatınızda sıklıkla tercih ettiğiniz kadınların gardrolabının vazgeçilmez parçası olan pantolon hakkında tüyolarda ise en önemli kural pantolon paçasının uzun olmasıdır. Uzun paçalı pantolon giyen bir bayan topuklu ayakkabı tercihiyle bu kombini tamamlar ise bu sayede daha ince ve uzun görünüme sahip olur. Zayıf görünmek için uygulanacak bir diğer yöntem ise koyu giyinmek olacaktır. Koyu renk giyinip daha zayıf bir görünüme sahip olacak bir bayan taktığı renkli aksesuarlar ile de hem ince hem de renkli bir kombin oluşturacaktır. Son olarak vereceğimiz tüyo ise zayıf ve uzun görünmek için oldukça önemli olan ayakkabılardır. Özellikle zayıf görünmek isteyen bir bayanın asla tercih etmemesi gereken ayakkabıları sıralamak gerekirse babet, sandalet, alçak topuk ve küt burunlu ayakkabılardan uzak durulmalıdır. Zayıf görünmek için tercih edilecek ayakkabı türleri kalın ve yüksek topuklu ayakkabılar olmalıdır.