Hangi Burcun Erkeği Aldatmaya Yatkın

/ 13 Mayıs 2020 / / yorumsuz
Hangi Burcun Erkeği Aldatmaya Yatkın

Hangi burcun erkeği daha çapkın ve sosyal olarak etkileşimde olmayı daha çok seviyor. Bunlar üzerinde yapılan araştırmalara göre derledik ve sizler için paylaşıma hazır hale getirdik. Evet o zaman eşinizin ve sevgilinizin burcunu bularak takip edin. Umarım menün kalırsınız.

Koç Burcu

Koç burcu erkekleri için güzel çirkin bayan fark etmez her türlü aldatır. Şayet bir kadını hoşlarına giderlerse bir av gibi takip eder ve yakalamak için her şeyi göze alırlar. Bununla da kalmaz bir başkasını gördüğünde de onu da kendine aşık etmenin yollarını aramaya başlarlar. Buy kadar aldatma meyilliler. Dikkatli olun.

Boğa Burcu   

Sevgili bayanlar Boğa erkeğinin pek aldatma gibi şeylerde gözü olmasa da yine de yemek yapmak ve cinsellik konusunda başarılı değilseniz aldatılmaya davetiye çıkarırsınız. O açıdan cinsel olarak sakın ihmal etmeyin eşlerinizi. Her an aldatmaya hazırlardır.

İkizler Burcu

Konuşma ve mesajlaşmada gayet iyi oldukları gibi doğuştan karizmatik bir görünüşleri vardır. Onların elde edemeyeceği kadın yoktur diyebiliriz.  Ayrıca da İşin ilginç tarafı kadınlar da zaten fazlasıyla bu burcun erkeklerini karizmatik bulduğu için pek aldatma sayılmaz aslında. 

Yengeç Burcu

Evine, ailesine ve kadınına karşı çok anlayışlıdır. Fakat mutsuz bir evliliği veya ilişkisi varsa aldatır ve belli etmeden yapar bunu. Anlayış, sevgi ve sevecenlikle yaklaşan bir kadına kayıtsız kalamazlar. Fakat her seferinde de evlerine ve eşlerine geri dönmeyi tercih ederler.

Aslan Burcu

Aslan burcu aşk erkeğidir. Fişek gibi, ateş gibidirler yakar sizi. Kaçsalar bile kovalanırlar ve vazgeçilmezler. Aldatmayı da aşk için yaptım derler ukalaca. Kadınlar dikkatli olmakta fayda var.

Başak Burcu

Tek eşliliği severler boğa burçları. Aldatma olarak pek görülmese de temizlik takıntıları vardır bu onlar için çok önemlidir. Ayrıca onlar için ve hastalıklardan da çok fazla korkarlar. Mantık Başak erkeği için önemli olduğundan her şeyde bir mantık arayışına girerler. Bu sebeple de pek aldatmaya zaman bulamazlar zaten.           

Terazi Burcu

Terazi erkeğine hayır diyebilecek kadın sayısı çok azdır. Karizmatik ve Venüs erkeğidirler. Naziktirler anlayışlıdırlar ve bir kadına göz ucuyla bakmaları bile kadınları aşık eder. Ardından romantizm kokan bir gece ve aldatmayı kolay hale getirir.

Akrep Burcu

Akrep burcu aldatma konusun da oldukça iyidir. Aynı zamanda aldatma zamanı yaratmayı ve değerlendirmeyi, aldatıp sonradan gizlemeyi çok iyi yaparlar. Kadınlar Akrep burcu erkeğini ihtirasla arzular ve bu erkekler için seks onlar için her şeydir.

Yay Burcu

Maceraya düşkün Yay erkekleri için her yaşam alanı ve her yer aldatma müsayittir. Gezmeyi, görmeyi incelemeyi severler. Fakat kadınlar da bu keşfin bir parçasıdır. Bağlasanız bile duramazlar. Ok ve fişek gibidirler.

Oğlak Burcu

Oğlak erkekleri gizli bir karizmaya sahiptirler. Aldatmak pek onlara göre bir iş değildir. İşine gücüne çok sahip çıktığı için bu gibi durumlara pek zaman bulamazlar. Zaten bulsalar da armudun sapı üzümün çöpü dedikleri için kolay kolay beğenmezler. Beğendiği kadınla zaten evlenmeyi düşünürler.

Kova Burcu

Özgürlüklerine düşkün, arkadaş canlısı, eğlenceyi seven, akıl oyunları konusunda çok iyi olan ve kolay cezbeden Kova erkeklerini eve bağlamak oldukça çok zordur. Fakat kadınlar aldatılsalar da Kova erkeklerine karşı koymakta zorlanırlar.

Balık Burcu

Balık erkeği romantiktir ve ona hayır diyebilecek kadın sayısı çok azdır. Balık burcunun bakışları, sözleri, sabah söylediğini akşam unutan halleri kadınları ilgisini çeker. Her limanda bir sevgili sözü tam da Balık erkeği için olmuş.