Doğru Erkek ile Beraber Olduğunu Gösteren Adımlar

/ 1 Mayıs 2020 / / yorumsuz
Doğru Erkek ile Beraber Olduğunu Gösteren Adımlar

Her insan hayatında birlikte olmak istediği kişiden güven beklentisi içinde olur. Dürüst samimi olarak her konuda onun her ne olursa olsun yanınızda olacağını size hissettirmiş olsa da bazı işaretler vardır ki aksini söyler.

 Sizi Övmekten Vazgeçmiyor

Örnek verecek olursak herkesin içinde sizi övgü ile karşılıyor ve sizi gururlandırıyor ise sizin ne kadar başarılı olduğunuzu bir kez daha dile getirmek için bir bahane kabul etmekten çekinmiyor. O sizin en büyük hayranınız sizin için fedakarlıklar yapıyor sizi mutlu ediyor ve aynı şeyi yapmak sizin de hoşunuza gidiyor

Deneme yapın ve iş değiştirmek zorunda olduğunuzu başka bir şehre taşınmak durumunda olsaydınız, tereddüt etmeden sizinle gelecektir. Fakat bu durum karşılıklı aynı şekilde sizin de onun karşısına çıkan fırsatları kaçırmaması için benzer fedakarlıklarda bulunmasını es geçmeyin.

 Aynı Değerleri Paylaşıyorsunuz

İkiniz de istekleri aynı ve çocuk istiyor ve çocuk eğitiminin ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Ya da ikiniz de kendi özel bakımınıza önem veriyor ve haftanın en az 3 günü spor yapmak için zaman ayırmak için birbiriniz zamanına saygı duyuyorsanız. Merkezi bir yerde yaşamaktansa mütevazi bir hayat köy hayatı yaşamak daha cazip geliyorsa. Beraber geçirilen yıllara rağmen hala sizin için küçük kibarlıklar ve sürprizler yapıyorsa.

Arabanın kapısını açmak gibi inceliklerde bulunuyorsa size sırılsıklam aşıktır.

Sizi Değiştirmeye Çalışmıyor

Mesela ondan daha dağınık olduğunuzu, bildiği halde size hiçbir tepki vermiyor bir kedisiz yapamayacağınızı, yemek pişirmekten pek keyif almadığınızı biliyor sizden zorlanacağınız isteklerde bulunmuyor.

 Hayatı Birlikte Geçirmeyi Planlıyor

Hayatı birlikte yaşamaktan zevk aldığını düşünüyor ve sizin evlilik hayalleri kuruyorsa.

Uzun Mesafe İlişki Yürütebildiniz

Oldukça zor ayrılmak mesafeler ama birbirinize olan sevginiz ve inancınız yüzünden fedakarlıklardan çekinmediniz ve başardınız, mesafeye rağmen ilişkinizi ayakta tutabildiniz

Özlüyor

Uzak olduğunuz da bile sizi görüntülü arayarak seni özledim diyen bir adam bulursanız hiç kaçırmayın hemen evlenin.

Heyecan Devam Ediyor

Onunla bulaşmanızın her seferinde heyecanlanıyor ve onu arzuluyor iseniz tamamdır bu iş.