Resimlerinizi Kolayca Yükleyin ve Paylaşın

/ 22 Mayıs 2019 / 23 / yorumsuz
Resimlerinizi Kolayca Yükleyin ve Paylaşın

İnternetin modern toplum yaşantısında önemli bir yer tuttuğu günümüzde fotoğraflarınızı internet ortamında depolayabilmenize veya istediğiniz dijital ortamda kolayca paylaşabilmenizi sağlayacak linkleri hızlı resim yükle hizmeti ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde yükleyerek, kullanacağınız alana ilişkin özel linkler alabilirsiniz. Forum ve web sitelerindeki paylaşımlarda kullanmak için HTML kodlu resim linki veya İmage kodlu resim linki alabilirsiniz. İsterseniz de doğrudan resim linki olarak link oluşturarak, dilediğiniz alanda kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Saniyeler içerisinde 20 MB boyuta kadar olan fotoğrafların/resimlerin yükleme işlemlerini gerçekleştirebilmek mümkündür. Özellikle JPG, PNG ve Gif olmak üzere üç farklı uzantı türündeki resim dosyalarının yükleme işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilir ve 3 farklı link seçeneğinden uygun olanı kolayca kopyalayarak, istenen herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca oluşturulan linklerin uzun süreli kalıcılığı bulunmaktadır. Dilerseniz blog kısmından da sinema, sanat, resim, teknoloji, sağlık, hayat ve bilgi gibi alanlara ilişkin hem güncel hem de ilgi çekici/bilgilendirici birbirinden zengin içerikler ile boş vakitlerinizde keyifli zamanlar geçirebilir ve merak ettiğiniz konulara ilişkin yanıtlar bulabilirsiniz.

İlgi Çekici ve Bilgilendirici Yazılar

Tamamen özgün yazıların mevcut olması ile hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden önemli bilgiler alabilir, sinema ve teknoloji gibi alanlardaki güncel gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda da resim yükleme işlemlerinizi de yaparak, son derece keyifli ve işlevsel bir internet deneyimini ücretsiz şekilde yakalayabilirsiniz.