Resimlere değer veriyoruz

/ 18 Ocak 2019 / / yorumsuz

İnsanlık olarak resim yapma sanatını hep üstün görmüş ve insanlık tarihimizde saygın konumuna oturtmuş bulunmaktayız. Bugün eski dönemlere ait çoğu tablo milyonlarca dolara alıcı bulmakta. Biz daha da ötesinde bir hizmete adım atarak yarattığınız her resmi saniyeler içinde kaydediyor ve güvenli olarak barınmasını sağlıyoruz. Çalışmalarınız veya sizleri oldukça güldüren resimler, hiçbirini kaybetmemeniz için resim yükle servisimizi kullanıma sunduk.

Sesleri olmamasına rağmen çok şey anlatıyorlar

“Fotoğraflar geçmiş anılarımızın dilsiz şahitleridir.” Bu yüzden onlara baktıkça anılarımızı tazeleme fırsatı sunuyoruz şayet sadece yanımızda bulundurabildiğimiz durumlarda. Bu durumdan şikâyetçi olan kullanıcılarımız sebebiyle internet bağlantısının olduğu her yerden istediğiniz anda istediğiniz fotoğrafa hızlıca erişebilin diye sitemizi hizmetine sunduk.

Neler sunmayı hedefliyoruz?

Akıllı telefonlar sayesinde anılarımızın hepsini resim olarak kayıt altına alabilmemiz kolaylaştır ancak bu da bizi yeteri kadar tatmin etmedi. Hem eski fotoğraflarımızı saklamak istiyoruz hem de yeni fotoğraflara sahip olmak. Birincisin yapmamız dolayısıyla ikinci seçeneğe depolama imkânımız kalmıyor. Bütün bu sorunlara çözüm yolu olsun diye tüm popüler resim biçimlerini destekleyen bir internet sitesi tasarladık. Herkesin kullanımı için uygun olan sitemiz herhangi bir ücret talep etmiyor. En sevdiğiniz latte kahvenizin görünüşünden bu yaz çıktığınız ege turuna kadar bütün fotoğraflarınızı kaybolmaması için depolamayı vaat etmekteyiz.

Hangi olanakları sunmakta

Flashresim hızlı resim yükle sağlayıcısı olarak tüm kullanıcılarımızın kimliğini gizli tutmaya önem veriyoruz. Bu sayede rahatça resim yükleme olanağı elde ediyorlar. Popüler olan. jpg .png veya .gif gibi formatları desteklemekteyiz. Arkadaşına caps yaptın anında ulaştırabil diye hızlı yükleme olanaklarını sunmaktayız. Blog sayfamıza da uğramanı tavsiye etmekteyiz, ilgini çekebileceğini umuyoruz. Henüz deneme fırsatı bulmadıysan ilk resmini yükle ve bizi daha iyi anla.