Resimler dijital geçmiş demek

/ 31 Ocak 2019 / 13 / yorumsuz

Fotoğraflarınız sizin dijital geçmişinizdir; bundan dolayı onları yıllarca güvende muhafaza etmek önemlidir. Sizlere sunduğumuz resim yükleme hizmetimiz hiçbir ödeme talep etmemekte ve saatlerce yükleme eziyetini saniyelere indirmektedir. Sitemiz olarak geçmişinizi hızlıca yüklemek ve istemeniz halinde tekrar aynı hızla sizlere sunmaktan onur duymaktayız. Dilediğince resim yükle!

Anonim olarak resim gönder

Flashresim olarak asla sizden kimlik bilgilerinizi ya da iletişim adreslerinizi talep etmemekteyiz. Sizin gizliliğinizi önemsemekte, özgürce yükleme yapabilmenizi sağlamaktayız. Forumlarda ve benzeri platformlarda resim paylaşmak, bunu yaparken de kimliğinizi açığa çıkarmamak istiyorsanız sistemimizi kullanmak sizin faydanıza olacaktır.

Yüklenen resimleri paylaşmak

Sitemize girdiniz ve “resmi seçiniz” e tıklayıp resmi yükle dediniz. Tebrikler yapmanız gereken sadece bu kadardı. Geriye sadece paylaşmanız kaldı. Flashresim olarak bunu da düşündük ve sizlere resminizin bulunduğu sol kısımda Facebook, WhatsApp ve Twitter paylaşım seçeneklerini hızlı erişilebilir olarak tasarladık. Ayrıca lazım olması durumun da resmin html kodunu, forum sitelerinde paylaşım kodunu ve direk olarak erişebilmeniz için direk resim kodunu aynı ekranda konumlandırdık. Paylaşımlarınızı hızlı ve pratik olarak yapabilmeniz amacıyla bütün kodların yanında otomatik kopyala butonlarını da birleştirip sunduk.

Saklanan resimlere geri erişim

Sitemiz her yapılan resim yüklemesi işleminden sonra sizlere benzersiz bir URL(bağlantı) üretecektir. Tekrar geri erişmek istediğinizde bu linki kaydetmelisiniz. Aksi takdirde sistem üzerinden resminize ulaşamayacaksınız. Şayet URL’ye sahipseniz tarayıcınızın arama kutucuğuna bağlantıyı ekleyip aratarak resminize ulaşabileceksiniz. Yüklediğiniz resimlerinizi tekrar tekrar görüntüleyebilir veya sınırsız olarak paylaşım yapabilirisiniz.

Resim yükleme servisimiz hızlı resim yükle ve istediğin zaman ulaşabil mantığıyla dizayn edildi. İstediğiniz kadar resim yükleyebilirsiniz, tek seferde 20 MB’a kadar dilediğiniz boyutta resmi sistemimize ekleyerek tekrar tekrar kullanabilirsiniz.