Resim yükleyerek anılarınızı sonsuza kadar saklı tutun!

/ 12 Ocak 2019 / / yorumsuz

Sosyal medya hesaplarınız tüm hatıralarınızın ana mekânıdır, ancak en iyi depolama sistemi değildir. Hesabınıza erişemediğiniz durumlarda anılarınız da bu sebeple uçup gidecektir. Tedbiri elden bırakmamanızı tavsiye etmekteyiz ve benzeri durumlara maruz kalmamanız için hızlı resim yükle hizmetimizi kullanmanızı beklemekteyiz. En kıymetli aile fotoğrafınıza bakmak istediğinizde bulmak için onlarca fotoğrafın arasında saatlerce kaybolmayın. Sistemimizi kullanarak kolay erişilebilecek yedeklerini oluşturun.

Alandan tasarruf etmek

Fotoğraflarınızın kaydedilmesi ve saklanması zor olmamalıdır. Bu yüzden resimlerinizi yüklemenizi, saklamanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırmak için tamamen ücretsiz bir yol sunuyoruz. Resimlerinizi güvenilir sitemize kolay bir şekilde yükleyin ve sonsuza dek erişim fırsatı edinin. Üstelik istediğiniz kadar resim yükleyebilirsiniz tek seferde 20 MB’ın desteklenmesi dışında herhangi bir sınırlama yok. Ayrıca kayıt bilgileri istemediğimiz için kimliğinizde gizli kalmaktadır. Resim yığınlarıyla uğraşmak, muhafazasından sorumlu olmak istemiyorsanız en kısa sürede sistemimize yedekleyin. Güçlü sunuculara ve kaliteli altyapıya sahip olmamız hızlı kullanım imkânı vermektedir. Yükleme ve indirme işlemlerinde piyasadaki alternatiflere göre daha ön plana çıkmaktayız.

Sisteme ne kadar güveneceksiniz

Resim yükleme ve paylaşım sitemiz kendi amacına uygun bir şekilde özel olarak kodlandı. Geliştiricilerimiz tamamen sürdürülebilirliği hedeflemekte ve kullanıcı güvenliğini ön planda tutmaktalar. Yüklediğiniz veya paylaşım yaptığınız resimleri sadece linke sahip kullanıcılar görmektedir.

Herkes kullanabilsin diye tasarlandı

Arayüzümüz her kesimin kullanabilmesi için sade ve basit olarak tasarlanmıştır. Karışık menülerle boğuşmanızı istememekteyiz Sitemiz bireysel kullanımlar için tasarlandığı kadar webmasterlar içinde büyük kolaylıklar sağlamakta. Yoğun olarak forumlara bilgi giriyor ve her yazınızı alakalı resimlerle desteklemek istiyorsanız, servisimiz size kolaylık sunacaktır. Ayrıca blog sayfamız tarafından güncel bilgilere ulaşıp farklı bakış açıları kazanmanız da diğer seçenekler arasında bulunuyor.