Png ve Jpg Hızlı Resim Yükleme Paylaşma Sitesi

/ 30 Aralık 2018 / / yorumsuz

Sorunsuz PNG Yükleme Özelliği

Günümüzde örselerlin boyutunu küçültürken kalitesini etkilememesi ve yine kalite etkilenmende şeffaflık özelliği olmasından dolayı PNG görsel formatı oldukça popüler hale geldi.

Günümüzde özellikle internet siteleri kullandıkları görsellerin boyutlarında oldukça sıkıntı yaşıyor. Düşük kalitedeki resimler internet kullanıcılarını olumsuz etkilerken yüksek boyutlu resimler sitelerin disk alanlarında büyük yer kaplayarak site hızının olumsuz anlamda etkilenmesine neden oluyor. İnternet teknolojilerindeki gelişim ile birlikte PNG formatı kaliteden ödün vermeden boyutları düşürmekte ve şeffaf görsellerin aynı kalitede kaydedilmesini sağlıyor. Resim yükleme alanında her zaman en iyisini sunan internet sitemiz PNG yükle özelliği sayesinde bu formata sahip görsellerinizde orijinal bir şekilde kaydedilmesini ve istediğiniz zaman ve yerde kullanılmasını sağlıyor.

İnternet üzerinden resim yükleme hizmeti sunan birçok sitede sadece belirli görsel formatlarının yüklemesi yapılırken. PNG gibi formatların kaydedilmesi sırasında çok büyük sorunlar yaşanıyor. Özellikle şeffaflık konusunda yapılan yüklemeler sonucunda büyük kayıplar ortaya çıkıyor. İnternet sitemiz üzerinden yapılan resim yüklemelerin de başta PNP formatı olmak üzere görsellerin orijinal kalitesi tam anlamıyla korunmuş oluyor. Günümüzde PNG formatına sahip görsellerin popülerliği düşünüldüğünde internet sitemiz birçok görsel formatının başarılı ve en orijinal şekilde yüklenmesi sağlayarak çok büyük bir fayda sağlamış oluyor.

Ücretsiz PNG Formatını Değiştirme

İnternet sitemizde sizlerin her türlü ihtiyacını gidermeye yönelik hizmet çeşitliliği yer alıyor. Özellikle farklı resim dosyası türlerinden PNG formatına aynı zamanda PNG formatından JPG formatına dönüştürülmüş görsellerde herhangi bir sorun olmadan ve görüntü kalitesinde her hangi bir düşüş olmadan yükleme yapma imkânı sunuyor. Birçok resim yükle sitesinde dönüştürülmüş görsellerin yüklenmesi esnasında görüntü kalitesi oldukça düşüş yaşarken internet sitemiz bu anlamda en iyi hizmeti sunuyor.

PNG Avantajlarının Korunması

İnternet sitemiz tarafından sağlanan resim yükleme hizmeti ve görsellerle ilgili onlarca farklı görselde yükleme yapabilme özelliği sayesinde hem internet siteleri hem de bireysel kullanıcılar tercih ettikleri görsel formatlarının avantajlarını en orijinal hali ile kullanabiliyorlar. İnternet sitemiz bu anlamda PNG formatının avantajının korunması konusunda yüzde yüz garanti sunuyor.