İnsan Vücuduna Zarar Veren Kırtasiye Ürünleri

/ 15 Eylül 2019 / / yorumsuz
İnsan Vücuduna Zarar Veren Kırtasiye Ürünleri

Okul öncesi ve sonrası, kalem, kağıt, kitap kapakları ve diğer kırtasiye gözetim ve örnekleme kalite denetim departmanları, toksik maddelerin tespiti bir dizi maruz veya alt ürünlerin standardını aşmaktadır. Yanıt olarak, bir ortak acil Ofis Kırtasiye son hazırlık kılavuzu yayınladı, özel “zehir” kırtasiye altı çeşit Listeleme, yani çocuklara zarar gelmemesi için dışında, koku ve renk halka ayrımcılık bilgileri sağlayan, güvenli ve güvenilir kırtasiye seçmek için insanlara yol göstericidir.

Kokulu tükenmez kalem

Çocuk ödev dikkat ebeveynler hatırlatmak tükenmez kalem kullanacak, koku tükenmez kalem artan uyanıklık olmalıdır.

Şehrin acil ofisi, iç denetim kuruluşlarının bazı “üç noth” “aşağı” “kokulu” tükenmez kalemlerin zehirli benzen içerdiğini doğruladığını belirtti. Ulusal ürün standardına göre, benzen kırtasiye kullanılamaz, ama yasadışı işletmeler vardır, yapmak için yağ dolum tükenmez kalem değil boyalı ve yazılı akıcı, benzen genellikle çözücü olarak eklenir. Bu koku kırtasiye uzun süreli kullanımı çocuklarda kronik benzen zehirlenmesine neden ve hematopoez ve bağışıklık fonksiyonu hasara neden olur.

Kamu sahte ve kalitesiz ürünlerin ihlali olasılığını azaltmak için, normal üreticileri, hiçbir koku veya kokusuz normal kalem kırtasiye satın almak için tavsiye edilir.

Plastik torba kapağı

İki ftalik asit ester plastikleştirici projenin 25 toplu gereksinimlerini karşılamayan plastik film ve kitap slipcase ürünlerin 30 toplu örnekleme Önce Kalite denetim Shanghai Bürosu.

Zhuhai acil Ofisi, plastik yumuşak hale getirmek için, üreticilerin genellikle insan östrojeninin salgılanmasını artırabilen, çocuklarda erken ergenliğe yol açabilen ve çocukların gelişimini etkileyebilen o-benzoik asit içeren plastikleştiriciler, plastikleştiriciler eklediklerini belirtti.

Öğrencilerin hem güvenli hem de çocukların uygulamalı yeteneklerini eğitebilen kendi el kağıtlarını kullanmaları önerilir. Ebeveynler çocuklar için kapsayacak şekilde seçerseniz, kimlik tam denetim raporları, düzenli ürünlerin hiçbir belirgin keskin tadı satın almalısınız.

Kokulu tükenmez kalem ve plastik torba kapağının haricinde, satın alırken dikkat etmeniz gereken ürünler: renkli kalemler, aromalı silgiler, daksil ve çalışma kitabı beyazlatıcılardır.