Cinsel performans arttıran besinler

/ 11 Ocak 2020 / / yorumsuz
Cinsel performans arttıran besinler

Erkeklerde cinsel performansı artırmak için doğru ve bilinçli beslenme önemlidir, belirli yiyecekleri düzenli olarak tüketerek cinsel performansı arttırabilirsiniz. Bu yiyecekler bu konuda size yardımcı olabilir. Bu yiyeceklerin bazılarını, bu özelliği bilmeden az çok tüketiyorsunuz. Bu dört yiyecek türü, erkek cinsel işlevine yardımcı olma konusunda en besinler arasındadır.

Somon Balığı cinsel performansı arttırır

Somon balığı testosteron seviyelerini artırabilecek D vitamini içerir. Daha fazla somon balığı yiyerek, vücudunuzun en iyi kan damarı işlevi için gerekli olan nitrik oksidi azalttığı bilinen serbest radikallerle savaşmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu yeterli D vitamini seviyesini arttırabilirsiniz. Daha fazla nitrik oksit ile penil bölgede artan kan akışı sağlanabilmektedir, bu da daha uzun süren daha iyi ereksiyon sağlar.

Şili biberi Cinsel performansı arttırır

Biber türleri oldukça fazladır ama Şili biberi özel olarak yemeklerde kullanıldığında, yatak odanızdaki sıcaklığı yükseltebilir. Biberlerin baharatlılığı, testosteron seviyelerini arttırdığı ve cinsel gücü geliştirdiği bilinen kapsaisin adı verilen bir bileşikten gelir. Bu biber türü endorfin hormonunun salgılanmasını da sağlar. Böylece hem mutluluğunuz artar hem de cinsel performansınız yükselir ve güzel bir cinsel deneyim geçirebilirsiniz.

Seksten 20 dakika önce Kahve için

İster sıcak ister soğuk kahveyi sevin, bu tatmin edici içecek cinsel performansınızı artırmanın başka bir yolunu sunar. Kahvede bulunan kafein, arterlerin gevşemesine izin vererek penisteki kan akışını iyileştirebilir. Bu etki erektil disfonksiyona benzer şekilde çalışır ve ereksiyona yardım eder. Ereksiyonu korumakta zorlanan erkekler için kullanılan ilaçlar ve diğer tedavilere yardımcı olur. Günde iki ila üç bardak kahve içerseniz en iyi sonuçları alabilirsiniz, ancak kafein artışının sizin için başka sağlık sorunlarına neden olmadığından emin olmak için doktorunuza danışmanız önemlidir.

Yulaf Cinsel Gücü Arttırır Yulaf tüketmek cinsel gücü arttırır, hatta libidoyu arttırmanın en iyi yollarından biri daha fazla yulaf ezmesi yemektir. Yulaf, l-arginin içerir ve bu bileşen genellikle ereksiyon sağlamada problemlerle mücadelede etkilidir. Penil bölge boyunca kan akışını arttırır, çünkü yulaf, ereksiyona ulaşmayı zorlaştırabilecek arterlerin tıkanmasını ve daralmasını önlemektedir