Mutlu Evliliklerin Sırrı

/ 16 Aralık 2020 / / yorumsuz
Mutlu Evliliklerin Sırrı

Mutlu Evliliklerin Sırrı Pek çok bayanın ilişkilerde yaşadığı problemlerden biri olan ilgisizlik zaman zaman üzücü olabiliyor erkekler neden ilgisiz davranır? Bu soruların yanıtlarına bakacağız. Bir ilişkide bayanların en çok istedikleri konulardan noktalarından biri de ilgidir. İster evlilikte olsun ister ister ilişkide olsun bayanlar ilgiden yoksun bırakıldığı taktirde erkek için can sıkıcı bir durum haline gelir. Bir ilişkide ilgisiz davranmaya başlayan erkek için her şey çok geç sayılmaz. Bu noktada pek çok kadını rahatsız eden ilgisiz erkekler hakkında bazı önemli noktalar var elbet de. Peki erkekler neden ilgisiz davranır?

 Mutlu Evliliklerin Sırrı

İlgisiz davranan erkekler olarak konuyu derinlemesine inelim. Fakat ki bu noktada kadınlara karşı ilgisiz davranan erkekler gruplarına göre ayrıştırmak gerekir. İlk olarak zaman zaman karşılaştığımız erkeğin kadınla cinsel birlikteliği sağlayana kadar ilgili davranması ve cinsel birliktelik yaşandıktan sonra ilgisini kaybetmesidir. Bu erkekler bakış açılarına göre tehlikelidir. Şayet ki kaşınızdaki kişi bu bahsetmiş olduğumuz erkek grubunda ise uyuyorsa kurtarmak için çaba sarf etmeye değmez. Fakat ki ders vermek için ilişkiyi kesebilirsiniz.

Ayrıca da karşınızdaki kişi size değer veriyor olabilir hatta sizi seviyor olabilir fakat bir süre sonra ilişkinin ilk zamanlarında size gösterdiği değeri kaybettiyse bunun sebepleri kendi içinde ayrılıyor olabilir. İlk olarak karşınızdaki kişiyi farkına varmadan kırmış olabilir ailesiyle ilgili veya onun pek hoşlanmayacağı kötü bir davranış sergilemiş olabilirsiniz. Bu tarz küçük ayrıntılı kadınlar kadar zaman zaman erkeklerinde dikkatinden kaçmaz.

İlişkide bazen bayanların aşırı kontrolcü davranmaları erkekleri ilgisizliğe itebilir. Her şeyi kontrol altına almak yerine anı yaşamaya ve keyfini çıkarmak ilişkinizi daha da güçlendirmeye olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca da  en çok yaptığımız hatalardan biri de ilk başta sevdiğimiz ve kabul ettiğimiz adamı evlilik hayatında değiştirmek huy olarak tarz olarak bunlar buna etken sayılabilir. İlişkilerde bayanların bu noktada zamanla karşınızdaki kişinin size olan ilgisini kaybetme sebepleri arasında yer alıyor.

Tavsiye

Cilt Bakımı Nasıl Olmalı