Hangi Burcun Kadını Aldatır?

/ 13 Mayıs 2020 / / yorumsuz
Hangi Burcun Kadını Aldatır?

Bayanlar da erkekleri aldatabiliyor. O zaman kadınları eşlerini veya sevgililerini aldatmaya çeken etkenler hiç aklınıza geldi mi? Burçlara göre sadık olur mu demeyin. Bilimsel olarak bazı burçlar aldatmaya daha yatkındırlar. Özellikle yeni bir sevgili arayışında iseniz hangi kadınların doğru eş ya da sevgili olacağı hakkında önemli püf noktaları sizler için hazırladık. Hangi burcun kadınları aldatmaya meyilli dedik ve araştırdık.

Aslan

Hangi burçlar aldatmaya daha yatkın sorusunun cevabı olarak verebileceğimiz ilk burç Aslan. Kendilerine daima en yüksek yerden hedef alan Aslan bayanları hayatta her şeyi harika yapmak isterler. Aslan kadınlarının partnerleri bu durumu üzerine alınmasın, çünkü bu durum onların ilişkide yetersiz ilgisiz sevgisiz olması anlamına gelmiyor. Aslan burcu bayanı herkese eşit sevgi gösteriyor ve heyecan konusunda erkekler üzerinde iyi bir denge kuruyor. Flörtleşme çok seviyor. Fakat maalesef %10’luk oranla aşk oluyorlar.

Boğa

Boğa bayanlarının %11’lik oranla malesef Zodyak’ın en çok aldatan burcu Boğa oluyor. Eşine karşı en çok aldatan burç Boğa ve yönetici gezegeni Venüs. Boğa bayanları ne istediğinden çok emin. Hele ki erkek arkadaşı veya kocası ona yeterince ilgi ve sevgi göstermiyorsa, hemen aldatmaya yönelebiliyorlar. Aynı zamanda burçtaki kadınlara göre tahammül sınırları vardır. Bayanlar arasında özgürlüğüne en düşkün, en açık fikirli ve en çok aldatmaya istekli burç Boğa.

Kova

Kova burcu bayanları da sadakatten oldukça yoksunlar. Diğer burçlardan %10 daha öndeler bu konuda. Çok değişken ve rahat bir karaktere sahipler. Öz saygıları birçok kadından daha yüksek.  Fakat Her gün sevgili değiştirebilen Kova kadını ilişkisinde pek görev almak istemez. Bu açıdan da ciddi ilişkilerden özellikle evlilikten uzaklar. En ufak bir tartışmada yeni bir sevgili arayışına girebilen Kova’ları %9’luk aldatmaya yönelik oranıyla Balık ve İkizler burçları takip izliyor.

Oğlak

Oğlak burcu bayanları aldatan burçlar arasında %7’lik oranla sondan bir önceki burç. Yani oldukça güvenilir ve sadıklar. Eş seçerken duygusal ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan sevgili ararlar. Değer yargıları çok güçlü olan oğlak bayanları ilişkilerde sabırlı, sağduyulu ve çözüm getirebilen bir karakterdeler. En küçük bir olayda ya da basit bir kıskançlık krizinde dahi orta yolu bulmayı bilen, olgun ve anlayışlı bayanlar vefakar ve sadık olan Oğlak burcuna aittir.

Yay

Yay burcu kadınları %6’lık oranla Yay burcu kadınları ilişkide en sadık kadınlar. Onlara gözü kapalı güvenmek mümkün. Burçlar arasında tek eşliliğe en çok değer veren burç Yay. Bu açıdan da etrafındaki insanları yönetmeyi, dolayısıyla eşlerini kolayca dizginlemeyi doğru yaparlar. Fakat bakarsak yay burçları yönetmeyi o kadar seviyor ki, başka birini aramaya zamanları de pek kalmıyor. Kendilerine aşırı derecede güveniyorlar. Eş veya sevgililerinin üzerinde hükümdarlıklarını kurarak ipleri eline alıyor ve olası olumsuz bir durumu önceden engel oluyor. Akıl, mantık, zeka üçlemesini devreye sokan ve adeta bir ilişki uzmanı diyebileceğimiz Yay burçları erkeklerin hayalindeki kadınlardır.

Akrep

Akrep kadınlarının aldatmaya eğilimi %7 oranda kalmış. Son derece sadık olan bu burcun kadınları ile ilişki yaşamak da güvenli. Empati yetenekleri güçlü. Yani kendileri aldatırsa neler yaşayacaklarını bildiklerinden eşlerini aldatmak istemezler. Kendileri de şehvetli, tutkulu ve intikamcı. Pek yalnız kalmayı sevmiyorlar, bu sebeple de ilişkilerine saygıları var. Hangi burçlar aldatır, hangi burç kadınlar sadık? aklınızdaki soruları biraz olsun yanıtlamıştır

Tavsiye

Cildinizi Canlandıracak 10 Besin