Eşinizi Kendinize ve Eve Bağlamanın yöntemleri

/ 6 Ağustos 2020 / / yorumsuz
Eşinizi Kendinize ve Eve Bağlamanın yöntemleri

Evliliğin ilk yıllarında erkeklerin aşkla bakan ve romantik hallerini özlemiş olabilirsiniz.  Fakat bu evliliğin her zamanında devam etmesi gibi bir durum söz değil maalesef.  Ayrıca da eve erken gelmesi eşleriyle fazla zaman geçirmeleri gayet normal, fakat zaman ilerledikçe erkekler eve daha geç gelmeye evde daha az zaman harcamaya başlarlar. Bunun pek çok nedeni olabilir. Eşinizi çok sık boğaz ediyor veya arkadaşları ile vakit geçirmeyi de isteyebiliyor erkekler ona bu konuda kızmayın. Bırakalım da erkeklerde yalnız sizsiz vakit geçirsin ve sizi özlesinler. Burada size yardımcı olmak adına makalemizde eşinizi eve bağlamanın yöntemleri paylaşacağız.

Eşinizi Eve ve Kendinize Bağlamanın Yöntemleri

Eşinizi sizden iyi kimse tanıyamaz değil mi bu açıdan da nabza göre şerbet vereceksiniz. Eşinizle iyi geçinmek ve eve bağlamak için tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz oldukça kolay yeter ki eşinizi seviyor olun, saygılı olun gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

  • Eşinize her zaman güler yüzlü olun. İşten geldiğinde kapıyı gülümseyerek kapıyı açın güzel ve bakımlı olun parfümler sıkarak ona sıkıca sarılın.
  • Eşinize Seni Seviyorum demek ayıp bir şey değil sadece erkeklerde sizde bekler. Gözlerine bakın ve sevdiğinizi ifade edecek kelimelerle gönlünü hoş edin.
  • Eşinize özel giyinin. Eve geldiğinde gündelik kıyafetlerinizin dışına çıkın, bakımlı olun.
  • Eşinize tatlı dil ve güler yüz ile muamele ediniz.

Ayrıca yapılması gereken en önemli konu ise evde huzuru bulan hiçbir eş dışarıyı aramaz. Eşiyle, eviyle ve çocukları ile daha çok vakit geçirir kesinlikle ön yargılı olmayın, eşine her zaman saygıyla davranın, hatalarını her zaman laf ebeliği yaparak yüzüne vurmayın. Eşinizi eve bağlamanın daha doğrusu eşini kendine bağlamak için en önemli yol, ona karşı saygılı olmak ve daha anlayışlı tavır sergilemek.