Dış görünüşümüzle karşı cinsi nasıl etkileriz?

/ 24 Kasım 2018 / / 1 Yorum
Dış görünüşümüzle karşı cinsi nasıl etkileriz?

Öncelikle bir kadın gibi alışveriş yapmayı öğrenmelisin. Yılda birkaç kere alışverişe çıkıp sonradan nefret edeceğin bir sürü şey almak yerine, ayda bir kere nizamlı olarak alışverişe çıkmalı ve her ay kumpaslı olarak gardırobuna aktüellemelisin. Giydiğin kıyafetlerin üzerine iyi oturması çok önemlidir. Bu konu diğer her şeyden önemlidir. Üzerinde iyi oturan 30 liralık bir gömlek sana büyük ya da küçük gelen 200 liralık bir gömlekten on kat daha İyi görünecektir. Kıyafetlerinin ten renginle uyumlu olmasına dikkat etmelisin. Eğer açık tenliysen, koyu renk tonlarına sahip kıyafetleri tercih etmelisin. Ten rengin koyuysa, açık ve canlı renk tonlarına sahip kıyafetleri giyebilirsin.

Modaya uygun kıyafetleri tercih etmelisin. Moda çok dinamik bir endüstridir. Sürekli bir değişim içindedir. Şimdi aldığın kıyafetlerin 3 -4 sene sonra modası geçecektir. Diğer erkekleri gözlemlemelisin. Yüksek statülü ve havalı erkeklerin dışarı çıktıklarında giydikleri kıyafetlere dikkat etmelisin. Güzel bulduğun kadınların yanlarındaki erkeklerin giyim tarzlarını gözlemlemelisin. Ayakkabılarına, giydikleri kıyafetlere, saçlarına başlarına bakabilirsin. Sonra da yalnız erkeklerin giyimlerine bak. Bu şekilde çok şey öğrenebilirsin. Hatta kız arkadaşlarınla dışarı çıktığında bunun muhabbetini yapıp insanları beraber gözlemleyebilirsiniz. Kızlar insanları izleyip yorum yapmaktan hoşlanırlar.

Diğer erkeklerden farklı giyinmelisin. Etrafına baktığında erkeklerin çoğunun aynı şekilde giyindiğini görebilirsin. Bu çok sıkıcıdır. Sen sıkıcı değil, dikkat çekici ol! Kemer ve ayakkabı uyumu çok önemlidir. Ayakkabı ve kemer renginin aynı olması en temel kurallardan biridir. Çorap. Eğer beyaz çorapların varsa hepsini çöpe atmalısın. Bunun yerine koyu renk çorapları tercih etmelisin.

Ayakkabıların önemi. Kadınlar için bir erkeğin kullandığı ayakkabı çok önemlidir. Ayakkabının gıcır gıcır, şık, temiz, bakımlı ve kaliteli olmasına çok dikkat etmelisin. Kadınlar bunu hemen fark edeceklerdir. Eğer uzun boylu değilsen boyuna fazladan kattığın her santimin sana faydası olacaktır. Bunun için tabanı kalın ayakkabı ve botları tercih edebilirsin. Pantolon. Sıradan ve sıkıcı pantolonlar giymemelisin. Üzerine iyi oturan ve modaya uygun pantolonları tercih etmelisin. Farklı markaların kesimleri de farklıdır. Üzerine en iyi oturanı bulmak için farklı markaları denemelisin

Gömlek. Gömleğin içine asla T-Shirt giyme. Beyaz gömleklerin içinede asla beyaz atlet giyme! Şayet atlet kullanacaksan siyah atlet giymeni öneririm, zira beyaz atletler dışarıdan hemen fark edilir ve çok makûs bir görüntü oluşturur kendini seksi aksesuarlarla süslemek sana sürükleyicilik kazandırır. Küpe, dikkat çekici şık bir ayakkabı, yüzük, şapka, fular, zincir, bileklik, kolye vs. Tamamen süs amaçlı olan aksesuarlar seni daha seksi gösterir. Sadece fonksiyonel olan şeyler genelde seksi olmazlar.

Yalnız abartmana gerek yok, bir iki tane takı yeterli olacaktır. Kızlar bunların bir anlamı olup olmadığını sorabilir. Kullandığın aksesuarların eğlenceli birer hikayesi olursa, bu senin açıdan faydalı olacaktır. Kadınlar aksesuarları genelde fark ederler. Kemer tokası. İlginç bir kemer tokası kullanabilirsin. Abartı olmasına gerek yok; ama diğer erkeklerin kullandığı sıradan tokalardan biraz daha farklı bir toka kullanabilirsin. Saç şeklini değiştirmeyi dene. Yeni saç stilleri denemekten korkmamalısın.

Dış görünüşümüzle karşı cinsi nasıl etkileriz? (1 Yorum)

  1. Kadın ya da erkek farketmiyor, her insan dış görünümüne dikkat etmeli. Her şeyden önce temiz olmalı. Kıyafetlerin pahalı ya da ucuz olmasının herhangi bir önemi yok. Yeter ki kendine yakışacak olması lazım.