Daha Zayıf Gözükmek İçin Nasıl Kıyafet Giyilmeli

/ 17 Haziran 2020 / / yorumsuz
Daha Zayıf Gözükmek İçin Nasıl Kıyafet Giyilmeli

Tüm bayanların çok istedikleri giydikleri kıyafetlerin üzerlerinde çok güzel şekilde taşıması. Bu açıdan daha ince görünmekten için bedeninizi iyi tanımalısınız. Türk toplumunda yaşayan bayanların ortak problemi olan göbek, mide, kalça ve basen problemi aslında belli bazı giyim yöntemleri ile çok kolay şekilde kamufule edilebilir. Bunun için yapılması gereken tek şey daha ince gösterecek giyim yöntemlerini bilmek ve bunları vücudunuza yakıştırmak. Örneğin üst bedeni daha ince olan kişilerin üst kısmı dar altı bol olan elbiseler giymeleri ise daha ince olan üst kısma çekmeleri nedeni ile de daha ince görünmelerini olanak sağlarlar.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

İnsanların görme duyuları yanıltıcı son derece müsaittir. Bu sebeple de zayıf gösteren elbiseler gerçekten harika yöntemdir. Sizde basit pek çok hile ile olduğunuz bedenden en az 2 beden daha zayıf görünebilirsiniz. Dar giyinmek gerçekten de daha zayıf görünmenizi olanak sağlar fakat bu belirli bir kiloda olan bayanlar için geçerli sayılır. Aşırı fazla kilosu olan kişilerin dar giyinmeleri kilolarını ortaya sunmasına sebep olduğu için çok daha kötü bir görünüme sebep olur

Daha Zayıf Görünmenin Yolları

Kilolu bayanların pek çoğu elbise giymekten çekinir.  Fakat başarı ile seçilen elbiseler kilonuzu gizlerler. Kıyafetlerde pantolon alırken çok dikkat edilmeli ve kesinlikle düşük bel pantolonlar alınmamalıdır. Özellikle de göbek ve mide kısımlarında fazlalıkları bulunan kişilerin düşük bel pantolon giymeleri kesinlikle hatalı olur ve bu bölgedeki fazlalıkları kapatmaz. Fakat yüksek bel pantolonlar bu kiloları kapatma konusunda size yardımcı olacaktır.

Korse tercih etmek daha zayıf bir görünüm için vücudunuzu toplayacağı için kiloları daha ince gösterme konusunda başarılıdır. Günümüzde daha güzel büyük bir teknoloji ile üretilen korseler hem artık çok daha ince hem de daha çok kilo kapatmada etkilidir. Üretilen korse atlet modelleri bel kısımları fazlalık olan kişilere daha çok yardımcı olur. Yaz sezonu ile beraber ünlü markalar korseli mayo modelleri ile kilo fazlalığı olan kadınların sahiller de şıklıklarını gözler önüne sermekteler.