Can Sıkıntısından Kurtulmanın Yolları

/ 27 Şubat 2020 / / yorumsuz
Can Sıkıntısından Kurtulmanın Yolları

Biz insanlar çok garip insanlarız çalışır şikayet ederiz işsiz kalırız sıkılırız bu tür hallerde en iyi çözüm dinamik müzikler dinlemek duygusal müzikler sizi alıp götürür daha çok canınız sıkılır bunu hiç istemeyiz galiba.

Dışarıya çıkıp deniz kenarı ya da hafif tempolu yürüyüş yaparak da kendiniz iyi hissetmenizi sağlayacak aktiveler yapabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmayı denediniz mi? Bu sizin heyecanlandıracak bu sayede arkadaş edinmiş olursunuz. marjinal aktiviteler yapabilirsiniz bu farlılık sizin yenilendiğinizi hissettirecek.

Huzur evlerin deki yaşlılarımız ile tanışıp onlarla sohbet kurmak hem onları hem sizi mutlu edecek bunu kesinlikle tecrübe edinin hem de yaşlı teyze ve amcalarımızın bir nebzede olsa çocukları yerlerine koyarak yüzlerindeki gülümsemenin nedeni olursunuz.

İnternet bölgesinin de yapılacak o kadar güzel işler aktiviteler var ki bunlara göz gezdirebilirsiniz. Spor dalı ile uğraşmak hem hareket etmeyen yaşamınıza dinamiklik katmış olur hem de can sıkıntınız diye bir şey kalmaz, bu sayede sıhhatli kalıp formunuzu korumuş olursunuz

Yaşadığınız kenti ne kadar iyi biliyor tanıyorsunuz bunu hiç düşündünüz mü? Etrafımız da o kadar çok güzellikler var ki maalesef bunlara bakmıyoruz bile bir yerden başlayıp keşfedin kendi yaşadığınız kentinizi sonra diğer yerleri can sıkıntısını konumunu yorulmuş ayaklar olsa da bu sizi iyi hissettirecek.

Alışveriş yapabilirsiniz alış veriş sevmeyen yok galiba gözler parlıyor anında gaye kıyafet ayakkabı vs olmasın yalnızca girin mağazalara vitrinler bakın kafanız dağılsın almasanız da bu da size almış kadar yetecek tam tersi çok alış veriş yaparak eve geldiğiniz de pişmanlık yaşamış olacaksınız, bu tavsiyemi göz ardı etmemenizi tavsiye ederim.

Evde tek kalarak can sıkıntınızın üstüne daha çok eklemeyin sevdiklerinizin yanına gitmeniz sosyalleşmeniz sizi üzerinizdeki can sıkıntısını unutturacak sohbet esnasın da. Barınaklar terk edilmiş ya da sokak hayvanlarıyla dolup taşıyor hem kendinize sadık arkadaş bulmuş hem de bir hayvanımız daha sahibine kavuşmuş olup daha iyi bölge da hayata talihi elde etmiş olur.