Burcunuza Göre Sizi Farklı Kılan Özelliğiniz

/ 2 Mayıs 2020 / / yorumsuz
Burcunuza Göre Sizi Farklı Kılan Özelliğiniz

Burcunuza göre nasıl birisiniz sevdiğiniz eşiniz sevgilinizin doğum tarihiyle burcunu öğrenin ve size tahminlerini belirtsin. O zaman başlayım mı burcunu bulun ve sizi farklı kılan nedir?

Koç – Güven

Koç burcuysanız ya da en yakın arkadaşınız bir koç burcu ise güven konusunda oldukça hiç düşünmeyin sizi yanıltmayacaktır.

Boğa – Duygusallık

Boğa kadınları ve erkekleri duygusallığı ön plandadır. Duygularını her zaman uç noktalarda yaşayan boğalar ile acını paylaşarak azaltıp, sevincinizi paylaşabilirsin.

İkizler – Zeka

Gerçekten zekaya önem veriyorsanız mizahi yönü kuvvetli sanat ve edebiyat yönü kuvvetli ikizler insanlarının bu yönü ile karşılaşınca bir daha bırakamayacaksınız.

Yengeç– Kişisel Bakım

 Bulundukları ortamda gözlerin üzerinde olmasını seven yengeç burçlarının gösterdikleri kişisel özen onlara hayran olmanız elde değil.

Aslan – Cesaret

Aslan burçlarının kendilerine olan güvenleri ve cesaretleri ile meşhurlardır. Kendilerini hayran bırakmak için kullandıkları yöntem cesaretleri.

Başak – Sadakat

Başak burçları sadakatli insanlardır. Şayet onları kızdırmadıysanız size asla ihanet etmezler. Sır saklamak ya da zor durumlarınızı paylaşacağınız biri olarak başak burçlarına paylaşabilirsiniz.

Terazi – Uyum

Burçlar arasında en uyumlu burçlardan biri. Duygular arasındaki dengeyi sağlayabilen bu burç sakin tavrı ile kendine hayran bıraktırıyor.

Akrep – Tutku

İstekleri ve tutkuları ile hareket eden akrep burçlarının bu kararlı yapısı çevresindekilerde şaşkınlığa uğratıyor hayranlık bırakıyor.

Yay – Maceraperestlik

Yayların özgürlüklerine düşkünlükleri ile bilinirler. Bu maceracı tavırları sayesinde insanlardan onlara hayran.

Oğlak – Kararlılık

Hedefleri söz konusu olduğunda yolundan asla sapmayan oğlak burçları bu kararlı kişilikleri ile dayanılmaz olmayı başarıyorlar.

Kova – Özgünlük

Özgün olmayı yani doğal olmayı seven bir burçtur. Samimi ve doğal olması ile hiç bulamayacağınız ne aynısını ne de benzeri bu karakterlerin değerini iyi bilmek gerekir.

Balık – Sanatsallık

Sanata aşık olan balık burcunun en dayanılmaz özelliği sanatın damarlarına kadar işlemiş olmasıdır. Bu entelektüel karakteri ile giyim konulma tarzı ile sizi hayran bırakır. Balık burcu ile birlikte iseniz onu tutun hemen evlenin. Çok anlayışlı bir karaktere sahiptir.

Tavsiye

Turşu Suyu İçmenin Faydaları